"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender

How I Met Your Mother tartışma forumu

yeni konu aç Pineapple ve Keçi

Arkadaşlar ben diziyi bitirdim ancak hatırlayamadığım bir şey var.Şu pineapple muhabbetini açıklamışlar mıydı ? Sorun çözülmüş müydü ? Bir de keçi muhabbeti vardı onda nolmuştu.Açıklarsanız sevinirim dün gece bunlar takıldı kafama salak gibi düşünüp durdum :D

keçiyi lily kreşten getirmişti sanırım

Lily kreşteyken bi adamı gördü kesicekti keçiyi işte.Çocuklar falanda anlamasın diye Ted'i ikna edip eve aldırtmıştı.Ted Kavga ediyordu keçiyle falan :D.Ananas açıklanmadı ama Barney'in ne iş yaptığını açıkladılar.1 Senedir Ananası bekliyorum bittiğinden beri ama onaylanmadiği için olmicakmiş yeni öğrendim :D

3x17'de The Goat var.
Pineapple mystery solved! (deleted scene) Bu Şekilde nette aradığınzda direk çıkıyor.Ananas'ın gizemi burda çözüldü haberiniz olsun :)

Tamam dostum teşekkürler :)

Önemli değil yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Ananas hikayesi açıklandı, beklediğimden daha basit açıklanmış ama ortada :D

https://www.youtube.com/watch?v=uEKabeqKEBA

Kardeş ben söylediğim açıklandığını link de attım üstüne niye bir daha yorum atıyorsun ki amaç ne ? :)

Ortada link yok, ayrıca ne demeye takıyorsun değişikmisin

Düzgün konuşmayı öğren heralde belli ki daha çocuksun.Boş laf yapma nerden izlenilebileceğini söyledim link atmamış olabilirim ama özenme bu kadar

Secutive, gerçekten de adamın tekinin senin açıkladığın olaydan sonra o olayla ilgili bir video paylaşmasından prim yaptığını mı iddia ediyorsun? Yahu gören de dizinin yapımcısı olduğunu sanacak.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık