"anderson, yüksek sesle konuşma. bütün sokağın iq'sunu düşürüyorsun." -sherlock

How I Met Your Mother tartışma forumu

yeni konu aç ROBİN OLSAYDINIZ?

Ted'i mi seçerdiniz Barney'i mi?Ben olsam Lily ile kaçar evlenirdim mal gibi kalsın pezevenkler.Şaka bir yana,Swarkles en desteklediğim ilişkilerden biriydi.Ted'de iyi çabaladı.Fakat doğru konuşacak olursak,Ted hep Robin'nin onun için doğru kadın olmadığından şüphe duyarken,Barney Robin için doğru adam olmaya uğraştı.Bu konu fazlasıyla tartışmaya açık.Buyrun.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ted her zaman Robin için çabaladı ki ben Ted'in ne kadar kişiyle birlikte olursa olsun Robin'e karşı hissettiklerini diğer kızlar için hissettiğini düşünmüyorum. Robin her zaman Ted'in kalbindeydi. Ama bir yandan da Barney'nin Robin için yaptığı taktikler falan onu çok sevdiğinin göstergesiydi. Dediğin gibi doğru adam olmak için çok çabaladı ki başardı da bence. İki ucu boklu değnek :)

Kesinlikle Barney.Ben hep barneye sempati dudum ama tedle öle bir durumum olmadı,Barney dememin sebebi:Ted evet çabalıyor robini, barneyden uzaklştımamak için ama öyle her zaman yaptığı hareketlerle bir gıdımda olsa robini barneyde uzklaştırdı.Bence bir arkadaşın arkasından böyle iş çevirmek olmaz.

Kesinlikle Ted. Ted birçok kez ona şans verdi ve karşılıksız sevdi. Robin'e en uyumlu olacak kişi kesinlikle Ted.

hacı geçin robini herhangi bir kadın için ted'den daha iyi bir eş düşünülemez bence

ted tam bir tatlı ya. tam bir harika, tam bir mükemmel. burdan sonrasını diziyi bitirmemiş olanlar okumasın, robin tede kendi düğün günü gel kaçalım demişken tedin içi gitse de kabul etmedi Allah aşkına robini barney den uzaklaştırdı demeyin bana

İnsaallah hayatıma ted gibi sempatik, tatlı,sevdigi insan icin sürekli cabalayan bi insan girer ve bende bu sansı kacırmam duamıda ettim :D neyse bana göre robin ne barneyi nede tedi hakediyo

Ted'i seviyorum. Ama Barney'i daha çok seviyorum. Çünkü Ted, söz konusu Robin olduğunda Barney ile çok ters düşüyor. Robin hayatına devam etmek isterken nedense, bana, yoluna hep taş koymaya çalışırmış gibi geldi. Sadece 1. sezonu ve 8. sezonu izleyen biri, Barney'deki değişimi çıplak gözle görebilir. Barney çok değişti. Robin için hep en iyisi olmayı denedi. Boşanırlarken bile aşık olduğunu dilinden bir kez bile olsun düşürmedi. Aslında Robin de Barney'i sevdi ama Ted'in ona gösterdiği yakınlık, duygular Robin'i hep etkiledi. Yani, bence, Ted Robin'i hep olumsuz yönde etkiledi. Barney'den hep uzak tutmaya çalıştı. Barney, Robin ile ilgili kararları Ted ile paylaşmaktan çekinmezken Ted buna hep içten içe engel olmak için uğraştı. Lily bunun hep farkındaydı. Engel olmaya çalıştı Lily ama dinleyen hiç olmadı... Ted, Robin'i unutamadığı için, bence, Tracy'nin duygularıyla oynadı. Herkese, Tracy'i sevdiğini aşılamaya çalıştı ama Tracy'i sevmiyordu. O öldüğünde, evet kabul ediyorum 6 yıl uzun bir süre yola devam etmek için, Robin'e dönmek için çocukların tek kelimesini bekledi. Onlar hayır deseydi bile gidedi bence. Yani özetle, Ted sevgi konusunda, özellikle söz konusu Robin ise, çok bencilce davrandı. Ama Barney her zaman hem Robin'i hem de Ted'i düşündü ama kendisine ihanet edildiğinin farkında değildi. Barney üzülmeyi hak etmiyordu. Keşke senaristler de, yapımcılar da bu sözlerimi duyabilseydi ama ne derler, geçti Bolu pazarı...

Barney Robini tam anlamıyla sevmedi. Sadece sevdiğini düşündü. Nasıl bir sevgidir ki ayrılmalarından hemen sonra ikinci bir taktik kitabı yazıyor ? Barneyin tek gerçek aşkı kızı..

Zaten sonuna bakarsanız öğrenirsiniz

ben barney nin ted'i kıskankandığını düşünüyorum ondan sonra robinle takılmalar tam robine açılacak barneyi araya girip evlenme teklif etmesi aslında robin ted için doğruydu ilişkilerine barney yüzünden geciktiler ama barney robini çok yakıştırdım ne diyim robin tedlik bir kadın değildi.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık