"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > The Pineapple Incident

yeni konu aç The Pineapple Incident

Hala şu ananasın Ted'in yatak odasına nasıl geldiğini çoğunuz bilmiyorsunuzdur. Ben çözümüyle ilgili videoyu bir yıl önce görmüştüm. Bugün bir anda aklıma geldi bu olay, sonra da videoyu buraya koymak aklıma geldi. Bu sayfadaki videoda ananas olayının çözümü var. Çekmişler ama neden kesmişler bilmiyorum.

http://www.buzzfeed.com/emilyorley/how-i-met-your-mother-pineapple-mystery-solved#.dkd10b124

Kısaca bu deniz kaptanlarını bir geleneğiymiş. Evlerinin önüne ananas oymak, misavirperverliklerini filan gösteriyormuş. Kaptanın şehirdeki evinin önünde de bir tane varmış, Ted de o şekilde almış. Öyle yani. Sadece aklıma geldi ve söylemek istedim :)

Bilmeyenler icin merak edenler için yaralı bir bilgi olmuş :D Güzel bağlamışlar, ama cogu kısı gibi bende çok daha karısık olmalıydı diye düşünüyorum. Her türlü severiz o ananası :)

ya ben de arkasında çok gizemli olaylar yatan bir şey sanmıştım neyse epeydir merak ediyordum sonunda öğrendim :D

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık