"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

How to Get Away with Murder tartışma forumu

Tüm Forumlar > How to Get Away with Murder > Who shot Annalise Keating ?

yeni konu aç Who shot Annalise Keating ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ben Bonnie diye düşünüyorum, Annalise tarafından kullanıldığını düşünerek Annalise'ı öldürmüş olabilir veyahut Nate'de olabilir sonuçta adamın hayatı mahvoldu,ama bu işi yapsaydı çoktan yapardı diye düşünüyorum o yüzden bu şıkkı eliyorum ve ortaya bir daha iddia daha atıp sözümü bitiriyorum Eve Rothlow'da bir ihtimal Annalise'ı vurmuş olabilir,Eve'in Annalise aşık olduğunu hepimiz biliyoruz Annalise Nate geri dönerse ve Eve bunu öğrenirse bu suçu işler diye düşünüyorum veya Eve kariyerine bir zarar geldiği için bu suçu işlemiş olabilir çünkü diğer savcı da Annalise ile birlikte vurulmuş gözüküyordu ve Eve o savcıdan hoşlanmıyordu ve Eve'in kariyerine zarar verecek bir şey yaptığı için öldürülmüştür diye düşünüyorum.Siz neler düşünüyorsunuz ?

Bunu yapsa yapsa Frank yapar öldürmediği kişi kalmadı dizi de,en yakın arkadaşına ihanet etti zaten bunu da yapar.

Dizide daha önce görmediğimiz biri de vurmuş olabilir aslında. Ana karakterlerden birinin yapmış olması fikri çok sıkıcı duruyor açıkcası

Fakat 1. sezonda ki cinayeti de ana karakterlerden biri Frank işlemişti,bu sezonda böyle olacağını tahmin ediyorum fakat umulmadık bir isim olacak,tıpkı Frank gibi.

Michela yapmış galiba

Başlık tamamen spoiler zaten dizinin yanında gözüküyor ingilizce yazınca matah bir şey yapmış olmadın embesil

2 cinayetin de olduğu ev annalise in yeni müvekkillerinin evi .ve o müvekkiller cinayetten yargılanıyor onlar da olabilir

Bende öyle düşündüm fakat şuan herkes öyle düşünüyor diye böyle bir son yapacaklarını sanmıyorum,dizi ters köşeleri ve yanıltmaları sayesinde bu kadar sevildiği için umulmadık birinin yapmasını bekliyorum.

Mertozas sırf buraya gelip yorum atmak için hesap açmışsın hemde merakına yenik düşüp okumuşsun sağa sola bakacağına direk izleyeceğin bölümü açsaydın ya ''Embesil''.

Frank, Bonnie ya da Wes değil onlar haklarını doldurdu :DD Kesinlikle beklenmedik bişi olcak Connor da olamaz Annalise'e sen suçlusun diyodu yatarken tamamen olay yerinde bulunmayan ama sonradan gösterilecek biri olması gerekiyo Nate olsa mesela bayaaa şaşırırdım ama görcez.

will yapmış olabilir

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık