"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

iZombie tartışma forumu

Tüm Forumlar > iZombie > bu ne sorumsuzluk dizilab!

yeni konu aç bu ne sorumsuzluk dizilab!

yani bir dizinin bölümü çıkmış ve 5 gündür çeviri gelmiyor.VE BU TEK DİZİDE DEĞİL ÇOĞU İZLEDİĞİM DİZİDE BÖYLE BAZILARI ÇEVRİLMEZ BAZILARI SİLİNİR!
inanamıyorum gerçekten artık gereği yapılsın ya SÖZDE YÖNETİMİ değiştirin yada siteyi kapatın herkes dağılsın!
biliyorum muhtemelen silinecek bu dediklerim ama bunu görmeniz bile yeter!
artık size olan sevgi ve saygım yitmiş durumda yeter!
BEN BU SİTEYİ BIRAKIYORUM !
TÜM DİZİLERİMİ SEYRETTİĞİM SİTE ARTIK BENİ BIKTIRDI BEZDİRDİ!
UMARIM BENİM GİBİ YÜZLERCE HATTA BELKİ BİNLERCE KİŞİNİN OLDUĞUNU GÖRÜYORSUNUZDUR!
ÜYELİĞİMİ SONLANDIRIYORUM!
SİZE İYİ KÜÇÜLMELER!
UMARIM BU YAZIMI GÖRÜR VE BİRAZ OLSUN YAPTIKLARINIZI ANLARSINIZ
İNSANDA NE HEVES KALIYOR NE MORAL!
TEŞEKKÜR EDER VE HAYATINIZDAKİ ÇOĞU ŞEYİNDE BU ÖZENSİZ ÇEVİRİLER HATTA ÇEVİRİLMEMELER GİBİ OLMASINI DİLİYORUM'!!!!!!!!!!

Üyeliğin hala duruyor silememişsin galiba :D

bide dalga mı geçiyosun cidden kaç gün oldu neden altyazı gelmiyo çok sorumsuz bi site bu

Burdaki çevirmenler maaş karşılığı çalışmıyor heralde arkadaşlar. O kadar meraklıysanız scene realese ile altyazısını ayrıca bulup indirin, sanki sitenin sponsoru gibi bu işi gönüllü yapan bu insanlara bu kadar ağır ithamları yapmak düşüncesizlik ve cehalettir, ayıp.

abi çok komiksiniz ya :D birde "sözde yönetim değişsin", "dağılalım" gibi şeyler söylemiş. beğenmiyorsan git arkadaşım, maaş karşılığı falanmı çevirdiklerini sanıyorsunda bukadar ciddi konuşabiliyorsun anlamadım

bence haklı sitenin dizilerinin yarısının yeni bölümü yok bazıları 1. sezon 5. bölümde bazılarının sadece son sezonu var yarıda bıraktığım diziler açılmıyor ve bununla ilgili burada bir sürü şikayet okudum artık başka bir siteden izleyip burada takibini yapıyorum site düzelmedi

Çevirmenler gönüllü çalıştıkları için bu durum var her bir çevirmen kendi izlediği dizileri çevirirse geriye kalan diziler altyazısız kalır.Gönüllü çevirmen bahanesine yatmayın artık.Çevirmen alımlarında zaten gönüllü arıyoruz diyor ve buna rağmen sizde başvurup çevirmen oluyorsanız dizileri çevirmek zorundasınız gönüllü olup olmamanız önemli değil.Çevirmeyeceksen çevirmen olmanın anlamı nedir?

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık