"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

iZombie tartışma forumu

Tüm Forumlar > iZombie > İzombie Tutar mı ?

yeni konu aç İzombie Tutar mı ?

Kaç aydır beklediğim ve beklediğime değdi cok eğlendim ve çok sevdim ben bayıldım sizin görüşleriniz neler ?

bende kaç aydır bekliyordum ama böyle olucağı aklıma gelmezdi çok şaşırttı beni çok güzel bir dizi

The Walking Dead'e çok alışan birine bu dizi garip gelecektir çünkü normalde zombiler genellikle akılsız, aç, insan eti düşkünü ve bazı durumlarda insan beyni düşkünü olan bozulmaya yüz tutmuş cesetler olarak tasvir edilir fakat bu dizide zombilik çok farklı bir açıdan ele alınmış... Yine de ben güzel buldum izlenmeye değebilir.

Alışılmışın dışında bir zombie filmi ama acayip hoşuma gitti benim :) Kadrosunda çok büyük oyuncuların yerine yeni yeteneklere yer verdiği için bile destek olabilriim filme :D

bence tutar bu dizi. komik sahneleri var kendiyle çatıştığı sahneler var daha ilk bölümden çok farklı ve güzel bi dizi olmuş

Bence tutar,

Ama çizgiroman ın yolundan ilerlerler ise

Arrow' un ikinci sezonu gibi süper kahramanın kezban triplerine sokmazlarsa.

bence tutar diğer zombi dizileri filmlerinden çok ayrı bir yerde iyi yada kötü yorumu yapılamaz şahsımca ayrı bir tarz yakalamış bir dizi

Ben beğendim, inşallah tutar :D Forever tarzında sıkılmadan izleyebileceğimiz bir dizi işte, daha ne istiyorsunuz :) Lafım beğenmeyenlere. Abi kız çok tatlı ya o_o

2. bolum ne zaman yayinlanacak bilgisi olan var mi?

Farkettiniz mi bilmiyorum ama kız cok seksi ve cok güzel beee böyle sevgilim olsun isterse cükümü yesin razıyım sjdsjdshhd

tutmaz.

Yukarı Çık