"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Jessica Jones tartışma forumu

Tüm Forumlar > Jessica Jones > GÜZELMİ DİZİ BAŞLAYAYIMMI

yeni konu aç GÜZELMİ DİZİ BAŞLAYAYIMMI

konusu nedır ve jesıca jones kımdır kısaca tanıtırmıısnız

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

3. bölümdeyim jessica jones anladıgım kadarıyla bazı güçleri olan özel bi dedektif 1 yıl önce yasadığı bi olayla ilgileniyo ki ugraştıgı kişi zihin kontrolu yapabiliyo işte bunların yanında eşcinsel bi patronu var eskiden kalma bi kız arkadaşı var adı thris sevgilisimiydi daha anlayamadım kısacası ilk bölümü bi izle beni sardı senide sararsa devam et zaman kaybı değil.

Daredevil modunda ilerleyecek bir dizi, ilk bölüm yavaş ilerliyor ama ilerleyen bölümlerde daha da bi heyecan geleceğini düşünüyorum, Marvel ve Netflix birlikteliğinden pekte kötü bi iş çıkacağını sanmıyorum ;)

marvelin sitesine göre özellikleri sağlam olması yani fiziksel bir yara açılmıyor deniliyor ve insanüstü güçleri olması fakat bu gücün nekadar oldugu bilinmiyor ama bir arabayı hiç efort harcamadan kaldırabiilyormuş fakat mermi geçirmez olup olmadığından tam emin değilmiş ve uçma özelliği varmış fakat pratiği bu konuda azmış falan filan detektifliği iyi işte yani sırf defenders serisini tanımak için izlenir bence

Başlıyorum bende ozaman.

Purple Man çok güzel oturmuş diziye.Marvel seyirciyi kaç yaşında olursa olsun etkileyecek işler yapıyo gerçekten muhteşem.Kilgrave çok güzel kullanılmış Cage'le bebeği var Jess'in çizgi romanlarda hatta Gizli İstila adlı eventte büyük rol oynuyor bebek.Belki oraları göremeyiz ama farklı şekilde dokundurup geçerlerse tadından yenmez.Ben ilk bölümü izledim çok beğendim.Daredevil Luke Cage Jessica Jones ve Iron Fist dizilerinin bazıları çıktı bazıları çıkacak sonra hepsi Marvel dizi evreninin Avengers'ı sayılabilecek The Defenders dizisinde birleşecek merakla bekliyoruz

Adamları atmasına sinir oluyorum aynı şeyi luce da yapıyor . Vursanıza düzgün. Daredevil la aynı dizide oynacak olması üzücü .

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık