"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Leyla ile Mecnun tartışma forumu

yeni konu aç Arda

Sizcede Arda çok iyi oynamıyormuydu yaa dizinin en orjinal adamlarından biriydi keşke gitmeseydi. :)

tıs tıs tıs tıs. :D :D

arda çıktıktan sonra dizide büyük bir eksiklik oldu. bi kavga sonucu diziden atılmaları trtnin işgüzarlığı.

İyi oyuncuydu fakat Arda gidip Ezgi kalsaydı pek birşey değişmezdi. İkisi gittikten sonra kötü oldu.

TRT'nin iş güzarlığı dediğin şey Ushar'ın (Arda'nın yani) Ezgi'yi dövmesi yada artık pataklaması mı ne denir ona bilmem. Konuyu pek de araştırmadım ama böyle güzel diziye, oyunculara yakışmayan davranıştı. Arda karakterini severim baya ama ayrılması bu konu açısından iyi oldu. Devam etseydi sette huzursuzluk yaratırdı zaten.

Ushar eğer Ezgi'yi pataklamışsa eğer onu çıkartsalardı sadece en azından ezgi varken biraz daha güzeldi. 47. bölümdeyim cidden son 16 bölüm çok sıkıcı gelmeye başladı bana.

Ushar , Ezgi yi dövdü ve 1 saat geçmeden diziden atıldı. Sonra olayın sadece bu ikisi arasında olmadığı şu kör kızında içinde bulunduğu bir kavga olduğu anlaşıldı. Sonra Leyla da 2 gün sonra atıldı. 1 gün sonrada kör kız ayrıldı olay budur. Keşke ayrılmasaydı.

Keşke dövmeseydi ezgi azaroğlunu ve atılmasaydı..Ezgi pek umrumda değil aslında dizideki oyunculuğu hiç güzel değildi kız ama arda çok orjinal bi karakterdi kalsaydı "ARDAYIM BEN ARDA" ve "tıss tıss tıss" gibi özleşmiş replikleriyle efsane bi karakter olurdu.Aynı İsmail abimizim genleri ve "senin ağzından çıkanla kulağının dıyduğununu falanından filanına vs. vs." gibi Yavuzun "ben öyle bir insanmıyım" demesi veyahut Erdal Baggal'ın kendisi gibi.

Arda-Mecnun diyalogları bombaydı.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık