"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Limitless tartışma forumu

yeni konu aç Baydı artık

Bu haftada yeni bölüm yok iyice saçmaladılar sürekli gecikmeli bölümler

haklısın ya bişi seviyoz içine ediyorlar

13. bölüm 19 ocakta 2 hafta ara verdiler.

pottergod sürekli veriyorlar sorun o

sürekli ara vermelerinin nedeni normalde dizi 13. bölüme 1. sezon bitecekken güzel reyting dizinin tutması gibi sebeplerden ötürü uzatılma kararı almasıdır.Yani planda olmayan şeyler oldu

o zaman 1 kerede versinler arayıda bitse neyse yapacak bısey yok

zaten dizinin formatı da değişti gibi ilk bölümlere göre dizi tutunca bide böyle deneyelim mi dediler veya normalde böyle mi olacaktı bilmiyorum ama bulacak konu çok olsa gerek bu kadar ara vermeleri izleyici açısından iyi oldğnu sanmıyorm (normal abd de veya kanaldan izleyenler için)

Bari bir halt bilip etmeden konuşmayın. Dizinin kendisi 5 Ocakta yayınladıktan sonra 2 hafta ara verdi. Son bölüm 19 ocakta geldi. Dizinin yapımcıları ara veriyor. dizilab.com değil.

Açıkçası sürekli takip ettiğim bir diziydi ilk 10 bölüm çok hoştu sonra 2 hafta ara verdiler normaldir dedim bekledim 2 hafta sonra yeni bir bölüm geldi ertesi hafta bakıyorum yine yeni bölüm yok yine bir 2 hafta ara vermişler e hadi onada tamam dedik şimdi bu bölüm geldi yeni bölüm yine bir 2 hafta sonra... Madem en başta diziyi haftada 1 veriyordunuz neden şimdi bizi her bölüm için 2 hafta bekletiyosunuz... Çok beğendiğim bir diziyi sıkılmaktan beter ettiler benim için...

Son bölüm benim içinde biraz sıkıcı geçti gerçekten. Her dizi bir kış arası sezon arası tarzı aralar verir ama sonra haftada bir çıkaramayacaklarsa yapmasalarmış bu işi

@rea66 senin kafan iyiymiş ne diyeyim

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık