"dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol." -prison break

Limitless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Limitless > @Oasis yavşağı gelmeden okuyun :D

yeni konu aç @Oasis yavşağı gelmeden okuyun :D

Bu soktuğumun yaratık görünümlü kendini bok zanneden kıllı göbekli ki gerçek hayatta ki fotosunu görmelisiniz adam bildiğiniz iğrenç bişey bakın adam diyorum hani şu liseli kızlara ''selam canım naber''yazan tipler olur ya işte bu @Oasis yavşağında bulucağınız süper bi yetenek bunun gibi 1-2 tane yavşak daha var böyle herkesin yorumuna ''ergen bu yaaa''yada ''amına koyum ergeni''gibi argo kelimeler kullanarak annesinin başka erkekleri yatağa aldıktan sonra söylediği seksi küfürleri hala unutamamış başkalarına sallayan acaip şişko yalnız herkese küfür ederek tatmin olmaya çalışan ağır işsiz ve yaş seviyesini başkalarına ergen diyerek kendisini büyük göstermeye çalışan keko'nun gerçek hayatta itilip kalkılıp babasından dayak yiyen ama ağır annesinin yatağına aldığı erkekleri babasına söylemeye utanan acaip gerizekalı bi keko'dur oku bunları @Oasis :D gerçek yüzünü döktüm kusura bakma ama ağır orospu çocuğusun şey bro annene selam söyle dün ki seks için teşekkür ederim acaip süper annen var gerizekalı babana üzülüyorum bro herşey den habersiz oğlu ağır kilolu kimsesiz yalnız şişko götü kıllı,karısı ise daha fazla konuşamayacam :(

ya pardonda kendini mal gibi göstermişsin bu yazıyla

'ergen' kelimesini öyle bir kullanmışsın ki sanki ergen olmak suçmuş gibi aktarmışsın. İnsanları bu şekilde aşağılayarak gencecik kardeşlerimizin, bizlerin özgüvenlerini etkliliyorsun

bence sen geri zekalısın üslupuna felan dikkat et ya dizi izleme programı burası mahalle kadınlarının dedikodu ortamlarına ay saçını yolarımlarına çevirmişsin az seviyeli ol bence onu eleştireceğine kendini değersizleştirmişsin iyice

Birilerine hakaret ediyor diye ona hakaret etmek.
Başka söylenecek söz yok.

Ne yazacağımı bilemedim, saçma sapan şeyler söylemişsin, insanları yargılamışsın, ne biçim bi insansın anlayamadım, kullandığın kelimeler falan hiç hoş değil ve birisi sana veya ona kötülük yaptıysa aynısını ona yapmak senin sadece önyargılı bir insan olduğunu gösterir ve bence kimsenin annesine babasına bu şekilde hakaret etmek sana düşmez

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık