"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons

Lost tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lost > 3. Sezona Kadar Olan Tespitler

yeni konu aç 3. Sezona Kadar Olan Tespitler

Merhaba arkadaşlar ben daha Lostun 3. sezonundayım.İleriye dönük spoilerlar vermeden herkes 1 den 3. sezona kadar olan kendi tespitlerini yazabilir mi ?
örn: 4 8 15 16 23 42 numaralarında 8 15 kısmı 815 sefer sayılı Oceanic uçağıyla bir bağlantısı olabilir.

not: Sadece tespitler üzerinden tahminlerde olabilir.Şimdiden teşekkürler.Amacım 3. sezona kadar gelmiş izleyicilerin kaçırdığı veyahut unuttuğu tespitleri tekrar canlandırmak/kazandırmak.Lütfen 3 ten sonrası hakkında konuşmayın :)

sanırım ileriki bölümlerle ilgili spoiler vermeden tespit yapmak pek mümkn değil. yalnız sayıların uçuşla herhangi bir ilgisi olmadığını söylebilirim (5. sezondayım)

Ben de daha 2. sezondayım, 4+8+15+16+23+42 = 108 yapıyor ve 108 dakikada bir butona basmaları gerekiyor...ayrıca bu 6 sayı Hurley'in lotoda oynayıp lotoyu tutturduğu sayılar (bunu zaten çoğunluk biliyordur)

Bi bölümde de butonun bulunduğu sığınakta birisi süt içiyordu ve süt paketinin yan tarafında "Missing" yazıyordu (yani kayıp ilanı) ve orda Walt'ın resmi vardı (küçük zenci çocuğun resmi).

Güzel bi konu açılmış paylaşımlara devam edelim burada :)

@Rothen cevabın için teşekkürler ^^ Aklıma bir şey daha geldi:

Bir bölümde,Johnun flashbackin de otelin temizlikçisi Nadiaydı.Sayidin sevdiği bayan olan Nadia.

@RobinAndBarney vayy iyi yakalamışın dostum ben hiç farketmedim onu :)

Bu Henry denen adamı da çözemedim, hani şu hatch in içinde gözetim altında kilitli duran adaya balonla gezerken düştüğünü söyleyen adam yani..ilk başlarda harbiden normal bir kazazede sandıydım sonradan others dan filan bahsedip enteresan cümleler kurunca şimdi de others dan olduğunu düşünmeye başladım. Aslında en temizi olm sen ne ayaksın kimdensin nerdensin belli değil deyip kafasına sıkmak (sayid bi bölümde tam sıkıyordu son anda engellemişlerdi)
Bilen var mı bu Henry kimdir? Kimlerdendir? Neyin nesidir? Amacı nedir?

@RoTheN diğer sezonlarda henry'nin ne olduğu ortaya çıkıyor

@RoTheN diğer sezonlarda henry'nin ne olduğu ortaya çıkıyor

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık