"eğitim, okulda öğrendiklerinizi unuttuktan sonra aklınızda kalanlardır." -albert einstein

Lost tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lost > efsane karsılastırması breaking bad mi lost mu

yeni konu aç efsane karsılastırması breaking bad mi lost mu

farklı içerik olabilir ama iki diziye de efsane deniyor sizce hangisi
lost a başlamadığım için sordum ve breaking bad in çok anlı şanlı olmadığını fark ettim lost ta oylemi

Lost'un;
1. Sezon - Harika
2. Sezon - Kötü
3. Sezon - Orta şekerli
4. Sezon - Aksiyon
5. Sezon - Zaman Yolculuğu
6. Sezon - Paralel Evren ve Ada

İçerikli.

Breaking Bad'in;

5. Sezon'a kadar normal denilebilir, dizi 5'te patlamıştır.

Siz belirleyin, ama karşılaştırma illa yapılacaksa Lost'un finalini izledikten sonra görürsünüz ne kadar ağır ve zeka dolu işlendiğini. Ben Lost diyorum.

kişiden kişiye değişir. türkiye yabancı dizileri lostla tanımıştır .lostta son sezonun başları hariç hiç bir sezonda sıkılmadım . ama breaking bad 5. sezona kadar tırt kararını sen ver yinede.

Breaking Bad o sıkıcı sezonlarda bile aşırı harika, ince işlenmiştir. Lost heyecanı kadar yoktur. Genel olarak Lost'u seçerim. Fakat Breaking Bad de o muhteşem değişim için, o muhteşem son 4 bölüm için, izlenmelidir.

bu iki diziyi karşılaştırmak bile çok saçma ikisi de farklı konular içeriyor onun için ikisini de farklı açılardan izlemek daha doğru olur diye düşünüyorum ::):))

Breaking Bad babadır, Lost dede. İkiside çok iyi ince ince işlenmiş bir dizi. lost dizisinde olan kurgu ve bağlantı pb hariç hiç bir dizide olucagını sanmam. breaking baddeki değişim,rol,dram da hiç bir dizide olucağını sanmam. ikisinde dizilerin efendilerindendir. lakin benim çoğu diziyi izleyip en son buna başlamam sanırım biraz hayal kırıklığı :D

'we have to go back Kate' Lost diyorum..

BREAKİNG BAD

nilimm arkadaşım fark ettiysen yazmışım oraya farklı içerik olabilir diye lost u izlemedim beni bunu yazmamın amacı iki diziye de efsane deniyor içeriğine bakmadan karşılaştırmak
bi de anladığım kadarıyla lost daha çok söyleniliyor

kesinlikle lost !!..

Ne çabuk sattınız ulan Koskoca Heisenberg ü

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık