"tonight is the night!" -dexter

Lost tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lost > son sezonlari kotu mu?

yeni konu aç son sezonlari kotu mu?

diziyi izlemedim ve baslamayi dusunuyorum, sizce son sezonlari gercekten soylendigi kadar kotu mu ve neden kotu? yani neyi yanlis yapmislar?

5.sezondayım ve gayet güzel gidiyo şahsen dizinin 1-2 bölümü dışında kötü bölümüne de hiç rastlamadım başlamayı düşünüyosan başkalarının ne düşündüğüne bakma güzel dizi

Ben 5. sezonu bitirdim 6'ya geçecem ve bence kötü değil. Daha doğrusu kişinin zevkine kalmış. Bazı bölüöler ve olaylar sıkabilir ama sıktığı an toparlanıp öyle bir gaza getiriyor ki...

Son sezonları değil ama ben bir düşüncesizlik yapıp sonunu izlemiştim ve sakın sonu hakkında küçük bir spoiler dahi alma , almamak için uğraş :D Cidden diziden soğuyabilirsin yani artık eski bölümleri izlemek istemeye bilirsin.

Kesinlikle hayır. Bence 3.sezon biraz durağan geçiyor ama diğer sezonlar öyle değil. Tabii tüm bölümlerde yüksek aksiyon beklememek lazım.2 bölüm yavaş geçse sonrasında dizi akışı güzel yükseliyor.

son sezonlar bence gayet güzel çoğu kişi bir şey anlamadığı için kötü diyor diye düşünüyorum

İlk 3 sezonun yeri ayrı çoğu sevdiğimiz karakterler zaten ölüyor 4. sezondan sonra konu iyice değişiyor ondan alışma sürecine giriyorsun ilk sezonda ki heyecanı,merak ve gizemi arayabiliyorsun bazen ama yinede güzel ya

Bana göre en kötü sezon 3, 5-6 bence söylendiği kadar kötü değil.

bende 6 ya geçeceğim ama kötüleşen hiçbirşey olmadı insanlar çok memnuniyetsiz bence
(lost bozdu diyenlere)

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık