"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > başlamalı mıyım?

yeni konu aç başlamalı mıyım?

dizinin konusunu biraz okudum ama anlamadım ixcsasadz bana anlatabilir misiniz vede nasıl bir dizi başlamalı mıyım

Bence hiç başlama ben başladım şuan geri bıraktım çok saçma ilerliyor benden söylemesi

Öyle korkunç şeytanlı şeyler bekliyorsan üzülürsün bildiğin polis dizisi gibi son dakikalarda biraz istenen gibi oluyor sonra hoop yine aynı

Bence başlamalısın benim favori dizimdir, bence o dizide sadece polisiye yada kovulmuş bir şeytan yok.
Baya eğlenceli bir dizi bence başlamalısın abartı bir yanı yok. Arada doğa üstü olaylar var,ama nihayetinde dizide şeytanda var. O yüzden başlamalısın
Şeytana sempati bile duyabilirsin :))

zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence gayet tatlı bir dizi. efsanelerde hep kötü bildiğimiz lucifera farklı bir bakış açısıyla yaklaşılmış ama ana tema kesinlikle fantastik değil, polisiye. sürükleyici bir dizi bence ve dizinin en belirgin ve önemli mesajlarından biri asıl şeytan içimizde yatıyor.

güzel bir dizi 50 küsür dizi izledim ilk 5e girer karakterler yonunden.

fantastikten çok polisiye gibi duruyor ve polisiye diziler ilgi alanımda olmamasına rağmen bu diziyi çok beğendim hatta favorim diyebilirim

Herkesin fikri değişik olunca ben başlıyorum ve beğenirsem devam ediyorum. Beğenmiyorsam da max. 2 bölüm daha izleyip devam edip etmemeye karar veriyorum.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık