"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Çeviri konusunda...

yeni konu aç Çeviri konusunda...

Arkadaşlar merhaba...

Öncelikle bütün izleyicilerden özür dileyerek başlamak istiyorum mesajıma. Bu hafta çıkan bölümü çeviremedim evet tepkilerinizde haklısınız fakat okul, ailevi meseleler ve ortaya çıkan sağlık problemlerimden dolayı çeviriyi yarıda bırakmak zorunda kaldım affınızı diliyorum. Haftaya çıkacak bölümü çevirdikten sonra dizilabdeki çevirmenliğime bir kaç aylığına ara vereceğim tekrardan çeviri konusunda özür dilerim kendinize iyi bakın

LemmyKilmister
@LemKilmister

peki bu haftaki çevirin ne olacak yarımmı kalıcak bitir onu bari merakla bekliyoruz yav :(

hadı senı anladım kardeşim eyvallah iyisin hoşsun ya diğer diziler yemın edıyorum yokluktan ingilizce altyazı izliyorum ing seviyem 3 ken 5 oldu resmen zorlama sistem ingilizce öğrettiniz teşekkür ederim lafım meclisten dışarı sen üzerine alınma @LemKilmister en azından açıklama yapmışsın canın sağolsun

@LemKilmister eyw kardeşim olur bu insanlık hali sıkıntı yok buna anlayış gösteririz zaten.ama bütün diziler çok geç çeviriliyor sıkıntı sende değil bu işi önemsemeyenlerde yani diziyi geç yükleyenlerde geç çevirenlerde.bizde biliyoruz dizi çevirmek zor iş zaman isteyen bir iş ama 30 saatte de çevrilmez.bu sitede özelliklle son zamanlarda buraya gelip dizi izleyen insanları umarsamamazlık hakim.yani şikayetlerimizi mutlaka görüyorlardır ama bi açıklama yok.yazıklar olsun.uzun oldu ama kusura bakmayın arkadaşlar.

kardeşim senin işin çevirmenlik.tamam anlarım sorunların olur.iyi hoş da şu bölümü çevir bare.sen açıklama yapmışşın eyw

En azından çeviremeyeceğini daha önceden bildirseydin.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık