"hiçlik hakkında konuşmaya bayılırım. hakkında bildiğim tek şey bu." -luther

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Chloe ve Luci hakkinda soru

yeni konu aç Chloe ve Luci hakkinda soru

Tamam iyi guzel Chloe mucizede, neden Lucifer icin kotu bi durum olsun onu anlamadim. Tamam tanri yaratti onuda anladim. Zaten herkesi tanri yaratmadi mi? Tanri onu Luci'nin karsisina cikarmis eeee? Ne guzel sevdin ettin iste copcatanlik yapmis tanri Niye bu kadar sinirlensin kotu bi durum olsun onu anlayamadim bi turlu nedir Chloe'nin mucize olmasindaki espri?

ordaki sorun babasının onun dünyaya gideceğini biliyor olmasıydı ve dönmek istemeyeceğini lucifer ondan farklı emir almadan birşey yapabildiğini düşünürken sevdiği kadının bile aslında sırf luciferin dünyaya gelme fikrinin geçmişten bilinmesi sayesinde varolduğu bilgisi onu çılgına çeviren şey bence esas soru şu Luciferin ikinci bu sefer cloenin hayatı için pazarlık edeceği ne kaldı ??

Katılıyorum Chole'yi gerçtekten seviyor ama aynı zamanda babasına çok kızgın napıcağını bilmiyor bence bir süre yakıp yıkıcak ortalığı ama sevgisi değişmiycek.

lucy özgür irade isteyip cehennemi terkediyor ancak chloe mucizesi olayı şunu ortaya çıkardı burda özgür irade yok tanrı zaten planlamış diye

Tesekkurler gayet aciklayici oldu

fragmanı izlerseniz lucinin planını öğrenebilirsiniz :)

Allah babaya kafa tutulmaz ben size soyliyim yamultur Luci'yi artik Kavak Yellerindeki Efe gibi yamuk yamuk konusur valla Rabbim buyuk

MJames hocam sen diziyi yanlis anlamisin bea :D

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık