"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Chloe ve Lucifer - DeckerStar

yeni konu aç Chloe ve Lucifer - DeckerStar

Diziyi izlemeye başladığım günden bu yana Lucifer ve Chloe karakterini birbirlerine delicesine yakıştırıyorum! Dizi evreninde ilklerimden biri haline geldiler. Aralarında ki çekim, mizaçları fazlaca hoşuma gidiyor! İkisinin arasında ki olayın daha fazla yoğunlaşmasını ve dizinin bu iki karakterin hikayesine değinmesini istiyorum. Örneğin *2.sezon yarı finalini izlemeyen okumasın, spoiler* Chloe'nun özel olduğunu öğrendik. Peki ya bunun nedeni Lucifer mı? Sizler ne düşünüyorsunuz?

benim bildiğim lucifer dc comics in en güçlü ikinci karakteri yani supermanden güçlü buyüzden THE PRESENCE ona takmasını sebebi bu adam annesinden güçlü
cehenemi yönetecek kadarda o zenci melek oyüzden cehenneme dön diyordu
lo yüzden chloe bu kadar özel

biraz araştırırsanız zaten düşmeden önce bu lucifer reyizin tanrının en gözde meleği olduğunu öğrenebilirsiniz. lucifer güçlü çar şu an, bi kaç kişiyi çakıladı. dizi öyle gösteriyor ki tanrıyı ya göreceğiz ya sesini duyacağız dünyaya garanti gelicek yani. tanrı geldiği zaman herşey ortaya çıkacak. böyle dizi izlerken nolucak acaba diye kafa yorulmasına karşın sadece izleyip zevk almasını yeğleyenlerdenim. bu arada buradan dizinin prodükterlerine sesleniyorum premier ligte bile 31 aralık akşamı maç yazıyorla 1 aylık ara sizin neyinize aq

Gerçekten DC evreniyle hiçbir alakam yok, sadece dizinin gidişatını izliyorum klsdjfjsdf Ama dizi de bence bir çok şey değiştiriliyor gibi geliyor ve az gösteriliyor. Örneğin dizinin 30 dakikası polisiye, geriye kalan 10 dakika da fantastik gösteriyorlar. :/ Bu durum oldukça can sıkıcı ama yine de merak uyandırıcı. DC evrenine ilgim olmamasına rağmen dizilerini/filmlerini daima sevmiştirim. Ayrıca @kurtman bir aylık araya girmelerinin nedeni dizinin 20 bölümlük bir onay alması. Sezonun başında 10 bölüm bekliyordular ama onay alınca dizinin çekimlerinin aksamaması için zaman ayırdılar ve zaten bu sıralar da tüm diziler birkaç haftalık yarı final arası veriyor. İkisi birleşince neredeyse bir buçuk aylık bir ara oldu :(

neyse kaldı 4 gün sıkın dişinizi

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık