"insanlar hakkında olumlu düşünmek onları iyi biri yapmaz." -house m.d.

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > DC evreni ile bağlantısı

yeni konu aç DC evreni ile bağlantısı

Öncelikle merhaba herkese, ben bu diziyi izleme listeme aldım ancak daha izlemeye başlamadım. En kısa sürede izlemeye başlayacağım ancak bir konuda aklıma takılan bir şey var. Ben DC evreninden ve abartılı süperkahramanlardan hoşlanan biri değilim o yüzden bu tarz dizilerden hoşlanmıyorum. Bu dizinin ağırlıklı polisiye de olduğunu biliyorum ancak dediğim gibi bu süperkahraman konusunda hiçbir bilgim olmadan bu diziyi izlersem bir sorun olur mu yani anlamadığım kısımlar olur mu? Dizi sadece Lucifer üzerinden mi gidiyor yoksa başka kahramanlar da ekleniyor mu? (Diğer dizilerle crossover bölümler gibi) Yanıtlarsanız sevinirim, ona göre diziyi izleyeceğim çünkü. Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Dizi aslında bir süper kahraman dizisi değil hatta bana kalırsa uzaktan yakından ilgisi yok. 5 veya 6 adet önemli karakterler diziye sonraki zamanlar da gelecek.
Emin olabilirsin çok eğlenceli bir dizi ve izlediğinde burada ne anlatıyor lan acaba demiyeceksin anlatım biçimi sadece ve öz. İyi seyirler.

DC evreninde geçmiyor sadece yapımcı DC ve asla bir DC karakteri bu dizide yer almayacak çünkü dediğim gibi farklı evrenler'de geçiyor polisiye seviyorsan izlemeni tavsiye ederim ama İncil'e merakın olmalı zira İncil ile birebir gitmiyor bu dizi çok fark var fakat benim beğendiğim ve severek izlediğim bir dizi.

Flash arrow burdanda çıkarsa diziyi bırakırım yapımcıya ana bacı söverim

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık