"o farkında bile değil belki, ama onunla konuşunca mutlu oluyorum." -friends

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > KEŞKE ŞÖYLE OLSAYDI DEDİĞİNİZ DURUMLAR VAR MI ?

yeni konu aç KEŞKE ŞÖYLE OLSAYDI DEDİĞİNİZ DURUMLAR VAR MI ?

TOM ELLİSİN MUHTEŞEM OYUNCULUĞU VE DİZİYE KATTIĞI MİZAH DIŞINDA BAŞKA TÜRLÜ BİRŞEY OLMASINI İSTER MİYDİNİZ?

Keşke Şeytan'ı, Şeytan olarak görebilsek.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

son sahnede luciferın dayak yedikten sonra gerçek bir şeytan gibi sinirlenip urieli öyle öldürdüğünü görebilseydik çok bekledim o kırmızı gözleri şeytan halini ama olmadı hayal kırıklığı yaşattı.

urıel son sahnede daha ihtişamlı ölebilirdi amk melekten kan cıktı öldü bu ne yada tekme tokat yerine daha spn bişeyler yada en azından birileri lucıferın lucıfer oldugunu öğrensin :D

Bence de son sahne kötüydü daha ihtişamlı ölebilirdi sonuçta tanrının çocuğusun aq sen nasıl öyle basit ölebilirsin.

Keşke dizinin bölümleri sabah yayınlanıp akşama kadar Türkçe alt yazıya çevrilmese. Alt yazının hazırlanması çok uzun sürüyor bence. Zaten bir günde 5 veya altı dizi yayınlanıyor. Biraz hız lütfen. Salı günü yüklenen diziyi tam anlamıyla çarşamba izlemek zorunda kalmamalıyız.

Ama bence onlar da kendine göre zamanları var ki ona uyuyor

ben diziyi yayın gününden 1 veya 2 gün sonra izlemek zorunda değilim. Sorun bu. Bir kişiden bahsetmiyoruz. Çevirmen sayısı azsa bu sorun giderilmeli

gören sanar siteye para veriyor triplere bak :D

para isteysenseydi verirdik. Kaliteli olsun da (!)

Yani sizde haklısınız, cidden çok geç çevriliyor.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık