"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Nedir bu Lucifer'lardan Çektiğimiz :)

yeni konu aç Nedir bu Lucifer'lardan Çektiğimiz :)

Önce Supernatural'da Crowley rolüyle Mark Sheppard, şimdi Lucifer rolüyle Tom Ellis... komikler, kendilerine göre bir çekicilikleri, karizmaları var. Hiç beklemediğin anda öyle tepkiler veriyorlar ki şaşıp kalıyor ve seviyorsun ister istemez.

İnternette diziyi araştırırken yayınlanmaması için imza kampanyası başlatıldığı, şeytanı sempatik gösterdikleri ve din ile dalga geçtikleri için bu dizinin 18 yaş altı için uygun olmadığı tartışılmış. Sizlerin bu konuda fikri ne? Evet sempatik şeytanlar (cehennem lordları) oldukları, hatta yeri geldiğinde meleklerden bile sevimli geldikleri doğru. Peki sizlerin görüşleri ne?

Bunu gerçekliğe vurmadıktan sonra hiç bir sıkıntı olmaz bence

Dar kafalı insanların dar bakış açıları. Bununla ilgili bir söz vardı Supernatural'da geçmişti sanırım. ''Şeytanlar daha iyi, insanlar kafayı yemiş'' :D

ok-

Düşünebilme,zeka,vicdan,ahlak bunlar insanlarda varsa sıkıntı olmaz ayrıca şöylede bi ironi var şeytanın bile yapamayacagı şeyleri yapıp şeytandan bile kötü olup dindar gözükebilmek için dominion,bu dizi ve benzeri dizilere saranlar var.
Bu kadar abartılacak birşey yok hepimiz biraz şeytan biraz meleğiz:)

Saçmalık sadece bi dizi kurgu çok saçmalıyorlar herşeyin içine bi bok karıştırmazlarsa olmaz tabi ama bana sorarsanız hiç ilgilenmiyorum supernatural'de ki crowley çekiciliği ve picliği sonra lucifer'ın böyle olması cok beğendim ne derlerse desinler 1 gram bile umurumda değil :D inşallah constantine gibi yayından kaldırırmaz.

Constantine iyi ki yayından kaldırıldı diyebilirim. Keanu yok sigara yok ne anladım ben bu Constantineden :(

Supernatural deki lucifer da pek bi zaten sempatikti. Adamın "good morning Vietnam ! " diye bağrışını açar açar yine izlerim. Umarım polisiye olayını ağır basmazlar. Ancak cennet cehennem olayını da abartmasınlar. Şuan biraz cennet biraz cehennem iyi gidiyor.

bazı dizileri beyni olan izlesin diye boşuna demiyoruz, superman izleyip "anne ben uçuyom" diyerek camdan atlayan çocuklar izlemiyor bunu sonuçta. ne insanlar var ya

her dizide sempatik ve sevilen kötü karakter vardır yani
bence dizi devam etmeli ya

yani sadece dizi ve gerçekleri ele almıyor türü fantastik kötü örnek oluyor diye bakılmamalı

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık