"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Sizce sinemadada böyle ruhsal aleme giderlermi

yeni konu aç Sizce sinemadada böyle ruhsal aleme giderlermi

Bildiğiniz gibi LUCİFER incildeki şeytan olmasının yanında Bu dizide DC-UNİVERSE çizgi roman karakteri ve dc nin en güçlü karakterlerinden biri ilk 5 e giriyor :D
dizisi gayet güzel oldu çizgi romanıyla pek alakası olmasada hayran kitlesi baya yüksek ve bildiğiniz üzere marvel sinema ile dizi evrenini birleştiriyor avangers ile defendersı birleştirerek
DC nin ise haklarını mal gibi cw ye vermeleri cw nün boktan çocuk dizileri çıkartmasıyla DC sinema evreniyle dizi evrenini birleştirip sinema evreninide boka çevirmek istemiyor bu yüzden yeni flash falan geldi justice league ama bu dizi bayağı sevildiği için sizce sinema dünyasına girermi veya buna özel sinema filmi çıkartırlarmı mesela Constantine yeni film çıkardıklarını düşünün içinde bizim luci falanda olsa güzel olmazmı ben şahsen dc ninde sinema evreninde ruhsaldır büycüleridir cennet cehennemdir o aleme girmelerini istiyorum
Ya şhazam
ya constantine(çok mumkün deil sevilmedi)
yada luciferin sinema versiyonu isterim kaliteli insanlar ve güzel bir CGI ile gömek yani bu sonuçta bi dizi o yuzden fazla bir miktar paraları yok o yuzden efekler haliyle fazla güzel olamıyor gerçi bu dünyada efekte ihtiyacın yok bi kartal kanatı koysan yetiyor .D bilemiyorum ama ben Luciferi Constantine i preacher ı bir arada görmek veya luciferi sinemada izlemek isterim çizgi romandaki biçimiyle gerçi preacher ile lucifer birbirleriyle birleşseler şu an çok güzel bişey çıkabilir ortaya

Umarım olur ama Dc büyü konusunda ikiye ayrılıyor bazı serilerinde büyü vs. var kabul ediliyor bazısında ise büyüyü bilimle açıklıyorlar

Hocam sen kafandan yeni bir Supernatural yarattın :D
İzlemediysen başla ama melekleri şeytanları falan çok ilerde görürsün baya sabır gerekiyor. Ayrıca dediğin şey gerçekten güzel olurdu, Lucifer ve Constantine karakterleri aynı yerde oldukça uyumlu olurdu.

bilmeyenler için DC nin şuanki fil evrenine dahil yani DCEU ya ( DC extended universe) dahil JUSTİCE LEAGUE DARK filmi gelcek üyeleri full büyücülerden oluşan bir birlik constantain falan olcak

ama senin sorunla daha alakalı olarak şuan SANDMAN filmi geliyo yani luciferın olduğu çizgi roman serisi LUCİFER gibi kudretli tanrısal varlıkların işlendiği konular ya bu filmde yada bu filmin başarısına göre solo bi LUCİFER filmi gelebilir hatta çok muhtemel ve eğer sinemada gelirse lucifer burdaki gibi değil tüm kudretiyle gelir burdakinden farklı olarak

Lucifer dizi olarak hiçbi zaman tam potansiyelini ortaya koymadı , koyamadı ve koyamıycakta bunun sebebiyse halkın tepkisidir lucifer da bildiğiniz gibi polisiye dram falan çok bol bunun sebebiyse halkın tepkisi hiç şüphelenmedinizmi neden lucifer gibi bi karakterin dizisi boktan dram saçma aşk sahneleri ve gereeksiz duygusallıklarla dolu diye ? olması gereken ve planlanan dizi bu değildi lucifer onca bölüm ve koskoca 2 sezon içinde hiçbi zaman gücünü doğru düzgün kullanamadı cehennem konusunda bile zorluk çekiyor adamlar yani lucifer evrenine sinema için bütçe vericeklerini sanmıyorum ama olsa bencede güzel olurdu

lucifer karakterinin justice league veya constantine ile görülmesinin mümkünatı yoktur çünkü lucifer dc'nin yan kuruluşu olan ve v for vendetta'nın da içinde bulunduğu vertigo comics'e aittir

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık