"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Tanrı SPOİLER

yeni konu aç Tanrı SPOİLER

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

2.sezon 16. bölümün fragmanını izleyen bilir tanrı bu bölümde geliyo bi hastanede luciferla konuşuyo falan fragmandan ve altyazısız olarak biraz izlediğimden biliyorum pek beklediğim gibi ahım şahım bi olay yok sakallı bi adam çıkıyor tahmin edemiyceğiniz kadar rezalet bi oyuncuya böyle bi rolü neden verdiler bilmiyorum ama yinede azda olsa heycanlanmadım değil izlemeyenler altyazı yakında çıkar ama benden söylemesi fazla bişey beklemeyin ^^

Ya bence o gelemez. Hatta şuan dünyaya geldi diye bile herkesin başına bir iş getirebilir. O sadece Lucifer için geldi sanırım. Ama emin değilim. İlerleyen bölümlerde göreceğiz :)

o tanrı değilmiş bu açıklandı kendini tanrı sanan bi adammış falan filan aşırı saçma ve boktandı o kısımlar bide lucinin annesi dedektif dan le yatmaya gitti falan abi ne kadar saçma olursa olsun yinede sevdirdi bölüm kendini çünkü yakında çok daha doğaüstü olaylar yayınlamaya başlıcaklar takipte kal derim ^^

o adam tanrı değildi evet ama kemerindeki takı sayesinde Babası kontrol ediyordu

@Crazy Follower Baba kontrol etmiyordu, onun anılarına sahipti ama tabi tanrı onun yerinde olsa ne yapacaksa o da onu yaptı.

Babası onu kontrol etmiyordu sadece babasının anılarına sahip oldu o kadar ki babasının anılarına sahip olması demek babasıyla aynı şeyi yapıcak anlamınada gelmez. tanrının sadece ufak çapta anılarına sahipti kısacası babasıda luciden nefret ediyo büyük ihtimalle sonuçta luci babasına sırtını dönmüştü falan filan çok uzun yazmak istemiyorum.

Uchiha D Goku Tanrının en sevdiği melek Lucifer ve diğer konularda haklısın Tanrının anılarına sahip oluyordu fakat bunların hepsi Tanrının planı ve tıkır tıkır işliyor Uriel'ın öleceğini biliyordu mesela.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık