“Hiçbir yazar iyi bir hikayeye direnemez, tıpkı hiçbir politikacının tutamayacağı sözler vermeye karşı koyamadığı gibi.” - Frank Underwood

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Video Hatası

yeni konu aç Video Hatası

Değerli site yöneticileri, Lucifer dizisinin 1-2-3-4. bölümleri çalışmamaktadır. Daha önce bu bildirimi size aynı başlık halinde söyledim fakat dikkate almamakla kalmadınız başlığımı sildiniz. Şu anda yine aynı bildirimi yapıyorum çünkü baktım ki dizinin 1-2-3-4. bölümleri hala çalışmamakta. Ne yani? Yeni bölümleri seyredip eski bölümleri boşverelim? Eğer site ile ilgilenmemek veya kullanıcıların bildirimlerini dikkate almamak gibi bir düşünceniz varsa hiç bu işi yapmayın... Başlığımı silmenize birşey demeyeceğim ancak başlığımı silip dizinin bölümleri ile hala ilgilenmemeniz gerçekten takdir edilesi derecede mükemmel. :)

uhhhhuuuuu esti geçti

site öldü kardeş sitenin yeni sahipleri hdfilmizledonmadanizle720p.com gibi siteleri açan tarikatlarca alındı

Sadece bu dizi için değil, genelde çoğu dizide aynı sorun var. 2 kere mesaj attım ama gene değişmedi. İlk başlarda çok iyiydi, efsaneydi ama nazar değdi galiba; göz kaldı:(

yöneticiler paraya mı doydular anlamadım ki :/

genelde eski bölümleri hata verdiği için şimdilik başka siteden izle
bende böyle yapıyorum yanlış hatırlamıyorsam 1 2 3 ve 4. bölümlerde hata var

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık