"kan asla yalan söylemez." -dexter

Lucifer tartışma forumu

Tüm Forumlar > Lucifer > Yediğimiz Telif..

yeni konu aç Yediğimiz Telif..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar Game of Thrones'tan sonra telif yemesi en çok koyan dizilerden biri oldu Lucifer. Biz de dedikodularını yapalım. Her hafta izleyebilen insanlar gelip bir şeyler yazsın buraya.

Ben başlıyorum

Bence Maze biraz fazla tepki verdi ve Amanadiel ile Linda'nın ayrılması saçma oldu. Ayrıca Lucifer ve Decker'ın kavuşamayan aşıklar gibi olmasından rahatsızım.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

kesinlikle katılıyorum. Decker'ın da bir karar vermesi lazım. Bir Luci'ye Bir Kane'e oynuyor. Maze'in abarttığı konusuna katılıyorum. Zaten hiç bir zaman eski sevgiliye düşkünlüğü anlamış biri değilim. Taş gibi hatunsun sana adam mı yok Maze ya

bende bazı haftalar bölüm altında yorumlarımı yapardım.üzüldüm dizinin telif yemesine bence saçmalık.bu dizilerin yayın haklarını maddiyat amaçlı platformlara vermeyi bıraksınlar artık.game of thrones,lucifer gibi dizileri TLC gibi maddi telaştan uzak platformlar yayınlamalı bence. diziye gelirsek luciferın sondaki kabille ilgili fikri :)

ee şimdi izleyemicez mi luciferı

ben izliyorum. :) keşke habille kabili biraz daha izleyebilseydik tabi habili başkası oynasaydı

Neden telif yedi siteden bir bilginiz var mı?

başka bir sitede 18. böülme kadar buldum isterseniz size link atabilirim

sawmar verirmisin link

Gencler ben ingillizce altyzili bir yerden izliyorum fmovies diye bakabilirsiniz 19 bolum var yayinlanmis suana kadar

bütün dizi siteleri veriyor bu kadar aramanıza gerek yok sadece burada yok onu anlamış deilim dizimag , dizist herhafta yeni bölümleri veriyor buradan kaldırıldığından beri hiç kesmeden verdiler o sitelere telif işlemedimi isteyen varsa diğer sitelerde var izleyebilirsiniz

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık