"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

Luke Cage tartışma forumu

Tüm Forumlar > Luke Cage > Öneriyor Musunuz?

yeni konu aç Öneriyor Musunuz?

Konusu hoşuma gitti, sürükleyici mi öneriyor musunuz? İzlerken sıkılma durumu yok gibi duruyor. Tavsiyelerinizi bekiyorum :)

Aksine dizinin temposu birazcık düşük. Ama yinede izlenebilir seviyede

BNECE İZLE EFSANE DİZİ OLUR DEMEDİ DEMEYİN NETFLİX FARKI

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Netflix abartılıyor bu birincisi. Dizi gerçekten berbat şu an izlersem sadece Defenders için izlemiş olurum hadi Luke soğuk donuk bir adam olarak istemişler ondan suratı öyle diğer oyuncular niye berbat oynuyor SoA'daki adamda burda berbat oynamış o gözlüğü yavaş yavaş çıkarmalar falan dalga geçer gibi ya adam oyunculuğu unutdu çünkü SoA'da güzeldi baya iyi oynuyordu adam yada bu yönetmen pezevenkin tekki bi bok bilmiyor o zenci, adamı yumruklarken kanlar yumruklaması hepsi saçma sapan geldi bana hele müzikleri yokmu 80 lerden kalmış cazz lanet ettim cazz az çok severimde en boktanını bulup koymuşlar bana göre berbat Jessica Jones'da muhteşem değildi ama David abimiz var diye izliyorduk adam mükemmel oyuncu olduğunu Doctorun tam tersi bir karakterle göstermiş oldu. Neyse bana göre sadece Defenders için izlenir umarım onuda bok etmezler

İzle hiçbirşey kaybetmezsin hatta tam bir boş vakit öldürücü

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizinin ilk bölümü biraz durağan ama olsun yinede izlenir güzel dizi (not 3. bölümdeyim) :D

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık