"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Misfits tartışma forumu

Tüm Forumlar > Misfits > Dizideki Aksanı Sevmeyenler ?

yeni konu aç Dizideki Aksanı Sevmeyenler ?

Şahsen dizideki aksana bitiyorum. hastasıyım. belkide izleme sebebim. heleki kellynin o garip aksanı yokmu beni benden alıyor. ama yorumlarda gördüğüm kadarıyla sevmeyenlerde çok. seviyorsanız veya sevmiyorsanız nedenini alalım. bence kulagınız amerikan aksanına alıştıgı için kötü karşılıyorsunuz.

Bence fazlasıyla başarılı bir dizi sakın 3. sezonda bırakmayın spoiler vermiycem ama 3de herkes bırakmak istiyo sonuna kadar gitmelisiniiiz.

ZEG

Aksan süper bence. Hepsi İngiliz aksanıyla konuşuyor (Robert yani Nathan ve Iwan yani Simon hariç.) ve ben İngiliz aksanına gerçekten bayılırım. Genellikle herkes Amerikan dizisi izlediğinden alıştıkları bir aksan olmuyor onlar için. Diğerlerinin beğenmemesinin asıl sebebi bence bu. Normaldir.

Bir tek Kelly'nın aksanı cok itici geliyor bana.

Kelly'nin aksanı zaten bir aksan değil. Duyma engeli olduğu için öyle konuşuyor. Zaten bu yüzden insanların düşüncesini duyabiliyordu :)

bence hepinizzz salaksınızzzzz ;=;));)););)

@Dem0nFreedy nerden biliyosun?

Kelly itici geliyor, nathan gidince zaten keyfi kalmadı dizinin yarısında bırakmıştım boş zamanım olursa belki izlenir havası var

Bence aksanlar muhteşem ama kelly'nin ki değişik biraz

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık