"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > 2. SEZONUN VASATLIĞI

yeni konu aç 2. SEZONUN VASATLIĞI

Bence 2.sezon vasattı ve sezon finali bile bize hiç bişey anlatmadı. Sizce 2. sezon nasıl, bir sürü soru bırakıyo akılda ve zevk vermiyo artık bu sorular cevaplanmadıkça

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dizi vasat değildi kardeşim, dizi hızlı ilerlemedi sadece çünkü diziye çok yoğunlaşıyorlar şimdi dizi yeni başladığı için bize öyle geliyor mesela atıyorum geçmişte 6 sezonluk bir diziyi izliyoruz neredeyse ardı ardına o yüzden tatmin ediyor. Ama dizi şu anda çekildiği için her şeyi bir anda öğrenemiyoruz bu da bize yavaş ilerliyor gibi geliyor. Aslında dizinin son sahnesinde bile o binanın yıkılma olayını 1-2 bölüm öncesinde gösterdiler, hatırlarsan elliot kendine şu soruyu sordu istediğim şey ne dedi bir yemek masası vs vardı aile bireyleri sevdiği insanlar oturuyordu ve bir binaya bakıyolardı bina yıkıldı ve herkes alkış tuttu. İşte yıkılan bina aslında son bölümdeki tüm offline belgelerin yıkılıp yakılması olayıydı. Yani dizi aslında ipuçlarıyla gelecek sahneleri gösteriyor. Çünkü bu dizinin tüm sezonu önce yazılıyor arkadaşlar yani bizde mesela diziler bölüm bölüm yazılıp çekilir o yüzden olay örgüleri düzgündür. Ama burda adamlar dizinin tüm sezonunu yazıp öyle çekiyorlar dolayısıyla ilk bölümlerden son bölümlerden değiştirme yapıyıp bilbirine bağlayabiliyorlar yani olay örgüsünü tee 5 bölüm önceden hazırlayabiliyorlar demek istediğim bu :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

oo cidden o bina yıkılma sahnesini sen diyince hatırladım :D

ayyyyyyneeennn!!!!!!!!!!!!!!!!! ilk 4 bölüm izlemiştim, uyumuşum bi ara falan 3 hafta önce. diğer bölümleri izliym mi?

yıkılan bina hangi bölümdeydi ?

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık