"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > 2x7 Teorilerim

yeni konu aç 2x7 Teorilerim

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1- Şimdi, Ray hapishane müdürü onu biliyoruz.
2- Diyeceksiniz nasıl hackledi o zaman? Bakın şimdi Ray'in bilgisayarını kullanıyor peki Ray elliot'ın pc de iyi olduğunu nerden biliyor? Tek yolu dosyasını okumak. Bu durumda Elliot hackten dolayı hapishanede. 5/9 hacki yüzünden olamaz çünkü eğer öyle olsaydı federal hapishanede olurdu. Hatırlarsanız ilk bölümlerde bi adamı hackleyip köpeğini çalmıştı ve o adamda demişti ki bu işin peşini bırakmıcam hapise girmeli bu adam çünkü tehlikeli. Muhtemelen o adam dava açtı o yüzden kısa bir süre yatacak.

Aynen katılıyorum. Adamlar açık bırakmamış, her şey oturuyor. Elimizde ipucu var mı?

Mantıklı elliot 5/9 olayından dolayı içeride olamaz çünkü elliot, mr robot ile konşmalarında ray'e herşeyi anlatacağını itiraf edeceğini söylüyordu demek ki 5/9 olayının sorumlusunun elliot olduğunu bilmiyorlar.

Bazı arkadaşlar elliot'un tyreli vurduğu için içeride olabileceğini söylemiş bence öyle bir şey olamaz çünkü tyrel öldüyse telefon konuşmaları vs şeyler olmazdı tyreli yaraladığı için içeride olsaydı tyrel şuan hastanede olması gerekirdi yani fbı tarafından aranmazdı

bence dizi tekrar ters köşe yapabilir çünkü

1-hapishanede köpeğin ne işi var?ray köpeği nasıl soktu?
2-ray polisler ne zaman gelecek dedi.üzgün ve sıçmış gibi bir ifadesi vardı.hapishane müdürü niye polislerden korksun?
3-kara oğlan izlediği dizi hakkında konuşuyordu.hapiste dizi işi sakat gibi
4-kilise dertleşme grubunda bağyanlar ve erkekler aynı yerdeydi.valla benim bildiğim erkekler ve kadınlar aynı hapiste olmuyor

Hemen onu da yanıtlayayım:
1- Herhangi bir arama durumunda köpek koklayıp illegal bir madde bulabilir.
2- Orası Amerika yasalar herkese işliyor.
3- Federal hapishanede olmadığı için free time'da televizyon hakları var.
4- Benim bildiğim de bu doğrultuda lakin elliot'ın bilinçaltı olabilir.

Aferim. Baban Sherlock Holmes mü ?

şaka bi yana gerçekten çok sağlam bi teori ama adamlar hiç açık bırakmamış ki teaser falan olsa izliycem bakıcam ama yok :'(

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık