"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > 8. Bölümden sonra ki şaşırtıcı olayları anlamayanlar !!!

yeni konu aç 8. Bölümden sonra ki şaşırtıcı olayları anlamayanlar !!!

Dizi de ki şaşırtıcı olayları anlayamayan arkadaşlar için açıklıyorum !!. Dizinin ilk bölümünde Elliot Psikoloğuna gitmişti psikolog ona ilaçlarını içip içmediğini sormuştu oda kafasını sallasa da içinden "hayır" demişti. Ondan sonra da olanlar oldu, Önce Babasını trende gördü sonra oyun salonunda ki ekibe katıldı ondan sonrada gizli bir Hacker gurubu daha ortaya çıktı.. İşte bu karakterlerin ve olayların hepsi hayal ürünüydü!.. Hatta O oyun salonunda ki ekipte ki karakterler aslında Elliotun hayatında var olmuş kişiler mesela Ekibin başında ki kişi yıllar önce ölmüş babası, Uçuk kaçık giyinen kız Darlene aslında öz Kız kardeşi, zenci adam daha bilmediğimiz başka biri, başörtülü kız gene daha görmediğimiz başka biri falan filan. Bazı kişiler Tyrel de gerçek olmadığını söylemiş ama yanlış Tyrel sapına kadar gerçek!. Hatta Hapishane de ki kaçış sahnesi de, Elliotun Ölen sevgilisi de, Şirketlerin hacklenmesi de gerçek Sadece Elliotun gizli ekibi ve paslaştığı o diğer hacker gurubu hayal.. Dizide Elliot ne yaptıysa aslında hepsini tek başına yaptı sadece beyni ona oyunlar oynadı.. Ayrıca Elliotun kız kardeşini ne zaman uçuk kaçık kıyafetlerle görürseniz bilin ki o hayal ürünü ama bu bölümlerde ki gibi hanım hanımcık kolunda çantası üstünde boğazlı kazağıyla görürseniz işte o gerçek.

Yukarıda yazanların hepsi benim tahminlerim. Hatta 10. bölümde çıkan maskeli hackerın Elliot olduğunu ve bunu kendisinin hatırlamadığını düşünüyorum.. Başa şeyler ve yeni şeyler düşünen arkadaşlar varsa Yorum yazıp görüşlerini bildirebilir.

Ekibin hayal olduğu konusunda yanılıyorsun. Bir tek babası hayal daha doğrusu 2. kişiliği. Ekibi falan kendisi kuruyor. Hatta kardeşi bir gün çıktın geldin bu fikirle ve ekibi kurdun diyor.

@movie 'e katılıyorum
"fight club" filminde nasıl kendisini yumruklamasıyla başlayan bir süreç var burada da öyle. fight club misali fitili ateşleyen babasının yaptığını sandığı fakat kendisinin yaptığı şeyler, gerisi gerçek.
babasının grubu toplaması, planları yapması ...vs

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık