"yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikâyelerdir." -how i met your mother

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Çok uçuk bir teori ama gerçek çıkarsa

yeni konu aç Çok uçuk bir teori ama gerçek çıkarsa

U.S.A ile savaşmaya gidiyorum ulan aklımdan geçti lütfen varsa böyle bir seneryo çok küfür yerler teorim şu: Elliot daha 15 yaşında bir çocuk çok pısırık tüm çevresi ve tüm arkadaşları sevmiyor üstüne üstlük dışlıyorlar.Elliot bunalıma giriyor hergün ağlıyor yemek yemiyor odasından çıkmıyor v.b v.b bir gün gene ağlarken uyuyup kalıyor veeee BU TÜM OLANLARI RÜYA OLARAK GÖSTERİP 15 YAŞINDAKİ ELLIOT UYANMIŞ rolu yapacaklar gibi hissediyorum oğlum kafam çok karışık ulan seneryo aynı mantık hep olaylar çelişkiyle ilerliyor neyse beyin yaktım sanırım ama öyle ruya uyanması olursa ....

teorin mr robotun elliotu camdan attıktan sonra yatalak kalıp olayların rüya çıkmasına benziyor.bence o kadar basit bir final vermezler şu ana kadar dizide hep tahmin edilemeyen alttan da spoi veren olaylar oldu muhtemelen finali de öyle yaparlar

inşallah diyorum zaten olmasın yani

Darlene'de bir sıkıntı var bence. Hangi bölüm hatırlamıyorum ama (Protesto olurken sokağa çıkıp yalnız kalmak istediği bölüm işte fjdkljnk) orada büyük ekranda sadece annesi babası ve kendisi vardı.

klasik teorin neredeyse cogu beyin yakan diziler icin kullanılıo ve %80 i dizinin sonunu baglıcak yer bulamıyıp rüya yapıyo umarım bud rüya olmaz :((

İyiki bırakmışım . Okudumda Teori felan . Bunlar fizik dersim dışında duymak istemediğim yasaklı kelimeler.

beynin yok kardesim, bi daha topic açtığını görmiyim

Bi çok dizi için bu teori ortaya atılıyo aşırı basit , gereksiz , aptalca bi teori hiçbi senarist böyle bi final hazırlıycak kadar aptal olamaz binlerce kişinin bildiği klasik bi teori mesela prison break in ismine bakınca hapishaneden kaçış la ilgili olduğunu anlıyosun daha o diziye girmeden hapishaneyle ilgili olayların olduğunu biliyosun ama bu bambaşka bi seviye twd breaking bad the flash ve bi çok dizi için ortaya atılmış , ama asılsız ve saçma bi teoridir gereksiz bi konu olmuş nerdeyse herkesin bildiği bişeyi bi senaristin yapmasını bekleyemezsin konuyu kapat bence.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık