"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Dizi fevkalede Tutar mı ?

yeni konu aç Dizi fevkalede Tutar mı ?

izlerken film gibiydi hiç sıkılmadım başlangıc ve final sahnesi zaten inanılmazdı yani söylenecek çok şey yok dizide herşey fevkalede abartmıyorum gerçeekn öyle hacker konusunda çekilmiş ilk dizi galiba cünki böyle konulu bi dizi yok person of interest karşılaştırabilir ama person of interest'in konusu daha çok makine üzerine oldugu için böyle bi karşılaşmayı başlamadan sonrandırıyorum yorumları alıyım nasıl tutar mı diyim sonrasını getirin :D

İlgili insanları çok sevindiren bir yapım olmuş, bende özellikle harika buldum.
Ama herkesin seveceği tarzda olduğundan emin değilim, ama "bence" kesinlikle harika :) diğer bölümlerini heyecanla bekleyeceğim.

Kardeşim adamlar hikayede ana karakterin tasvirini çok iyi yapmışlar. Karakterin yapısı, ruhsal hali, iyi ve kötü yanı çok iyi akıcılık getirmiş. Bölüm ne ara bitti anlamadım. Person of Interest'in konusuna yakın olması kitleyi bu boşlukta daha rahat çeker. Tutacağı kesin inşallah bozmadan giden, uzun vadeli dizilerden olur.

Uzun süredir beklediğim diziymiş koy önüme 5 sezon sıkılmadan izlerim gibi geliyor ama zevkler ve renkler tartışılmaz umarım tutarda kaliteli bi dizi izleriz

söylenilebilecek herşey yukarıdaki yorumlarda söylenmiş umarım poi gibi 2-3 haftada bir bölüm beklemeyiz

Dizi tutar ama 10 dan fazla bölüm çıkmaz çünkü insanların aklının açılmasını sağlıyor insanlara verilen uyuşturucu (mutluluk ) nun etkisini geçiriyor ve gerçekle yüzleştiriyor ve gerçek acı verici

Edit : Bazı sözleri diziden çaldım kusura bakmayın

Tutar. güzeldi baya

D.

Tutar baya iyi

tutar mı tutmaz mı tutar evet ama daha mühim olan bence, diziyi izlerken cidden kendimi kötü hissettim bir kez daha nasıl bir dünyada yaşadığımı anımsadım ve buna nasıl boyun eğdiğimizi gördüm. valla ölmüşüz haberimiz yok.

Sistemi eleştiriyor tabiki tutar.

Bir firma bu diziye ket vurmazsa kanala sponsorlara ultimatom çekmezse dizi baya gider.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık