"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Dizi hakkında Fikir Alışverişi

yeni konu aç Dizi hakkında Fikir Alışverişi

Arkadaşlar 1.sezonu izledikten sonra herkezin içinde bi hacker olma isteği eminim gelmiştir.1.sezon gerçekten çok hoşuma gitmişti.İnsanları hackliyor,sistemi değiştirmeye çalışıyor...Ama 2.sezon bana çok anlamsız geldi arkadaşlar.Bakın kötü demiyorum.Emeğe saygım sonsuz.Kaliteli bir dizi.2.sezonu beğenmemiş ve 3.bölümden sonra bırakmış olsamda emeğe saygım sonsuz.Lakin bu paranoya olaylarına gereğinden fazla girildiğini bazen sırf kafa karışıklığı yapılması için yapılıyomuş gibi hissettiğim zamanlar oluyor.Siz ne düşünüyorsunuz ? Bu dizi niye bu kadar karmaşıklaştı veya çok fazla soru işareti bırakıyor.Zaten hali hazırda duran soru işaretleri yok edilmemişken neden yeni soru işaretleri geliyor.Bir yerden sonra izleyicinin bunaldığını düşünüyorum ben arkadaşlar.Yani konudan biraz sapmadımı sizcede ?
Oyunculuklara lafım yok efsane oynuyolar fakat adam bu sezon kaç dk pc başına oturdu allah aşkına ?
Düşüncelerinizi merak ediyorum.Okuduğunuz için teşekkür ederim.Uzun uzun yazın konuşalım tartışalım.Cevaplarınızdan ikna olabilirsem kaldığım yerden devam etmek isterim diziye.

Dayı sen bu diziyi çok basite indirgemişsin.Sırf içinde hackerlık var diye hacker dizisi veya polisiye dizisi diyip sınırlandırmazsın.
Bu dizinin ana konuları
1-piskoloji
2-siyaset
3-dram...

Kardeşim doğru diyorsunda psikoloji fazla abartılmadımı sence ? Artık neyin gerçek olduğunu ayırt edemiyor insan.Bu fazla değil mi ?

diziyi heçkır dizisi olarak değerlendirirsin evet abarttı. ama psikoloji/ dram/ suç şeklinde değerlendirirsen bence yerinde. Yani bakış açısına bağlı birazda sanırım

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık