"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Dizi kötüleşti mi?

yeni konu aç Dizi kötüleşti mi?

İlk başta süper başladı, beklentiyi yüksek tuttu ki herhalde o yüzdendir son bölümlerini izlemedim.
İlk 3 bölümü izledim o kadar. Hiç de canım istemiyor izlemeyi. Sizce devam etmeli miyim?
Bazıları 6. bölüm çok güzel demiş. Siz ne diyorsunuz?

son bölüm baya iyiydi.
5 te fena değildi. sezon sonuna toparlayacak sanırım.
bekle istersen yine de biraz.

İlk bölümden sonra aksiyonda hız kestiği söylenebilir ama 6. bölüm gerçekten güzel.Devam etmeni tavsiye ederim.

çalıntı bir dizi önünde sonunda iptal edilecek. en fazla 3. sezon çekilir bir şey kaybetmezsin bıraksan

Ben severek izliyorum. Aksiyonsuz geçen bölümlerde oldu ama 6. bölüm baya güzeldi. Dizideki heycan azalsa bile baş rolden yani Elliottan dolayı dizi çekici oluyor.

Ben tüm bölümlerini izledim ve evet ilk bölümden sonra aksiyon azalıyor ama yine de güzel bölümlerdi bence.Severek izliyorum.

Aksiyon aramayı bırakmalısın bence dizi bariz bi dram dizisi ve izlettiriyor yani en azından benim hoşuma gidiyor işleyişi Elliot'ın iç dünyası beni benden alıyor. Bence her bölümü harika 2.sezon da aksiyon arayanlar daha bi memnun olucak bence :)

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık