"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Dizi süper ama benmi malım ?

yeni konu aç Dizi süper ama benmi malım ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ya şimdi dizi çok hoş güzel her şeyi hoşuma gidiyor ama çoğu şeyi anlamadım ben. yeniden de izlemek istemiyorum bölümleri bir aydınlatıverseniz. thenks

*Şimdi bu tyller denen psikopat ruh hastası herif evil corp'un başına mı geçti ? , hayır geçmedi çünkü bir görüşmeye gidiyordu peki bu görüşme ne içindi ve şuanda bu evil corpta hangi kısmın başında.

*Ayrıca şirketten atılan başkanın ismi tam olarak nereden çıktı ve suçu ne oldu.

şu gaz sızıntısını da sorucam 4. bölümü izliyorum şuan

Bir şirkette üst düzey yöneticiyi "Yönetim Kurulu" seçer. Muhtemelen görüşeceği kişi ise yönetim kurulu başkanıydı.

Şirketten atılan yöneticinin adı çıkmadı olayı açıklayayım.

Elliot diz üstü bilgisayarıyla şirketi kurtardıktan sonra bunu kimin yaptığını bulmak için bir arama yapıyor ve karşısına "fsociety" çıkıyor işte o çıkan yere ip adresi olarak oraya Collby'nin kini koyuyor. Gaza gelince onu henüz çözemedim ama vardır bir şey.

Şimdi çaktım sağol valla @tmsuphi.

Şuan 4'üde izledim ama gaz sızıntısını olayını hala anlamadım neyse görücez artık ama bence o suikastide başta eliot yaptı farkında değil ama şuan ne için uğraşıyorlar.

ağır bir dizi, bende anlamıyorum zaman zaman, yalnız değilsin

5. bölümü izlemedim daha ama şu ana kadar anladığım tek şey kapitalistlerle savaşıyorlar ! İçerik çok kompleks çıkamadım işin içinden !

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık