"sorsan ikimizde maviydik ama birimiz deniz, birimiz gökyüzü. anlatabildim mi?" -dexter

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Dizide Türk ayrıntısı

yeni konu aç Dizide Türk ayrıntısı

Dizinin ilk bölümünde 23.dakikada fark edenleriniz olmuştur. Güllüoğlu ve Turkish Cafe var. Bence ilginç bir ayrıntı. Rastlantı demeyin bu kadar önemli bir dizide her saniye, arkaplandaki her ayrıntı önemli ve dizayn edilmiş bence. Acaba Türkiye'de şuan yaşanan yolsuzluk tarzı para ile alakalı şeylere de çarpıtma yapılıyor olabilir mi? Çünkü çoğu yabancı dizi önemli bir Türk kitlesine sahip. Mr Robot yapımcıları da Türklerin dikkatini çekeceğinin farkındadır. Bilemiyorum sizce alakası olabilir mi? Üzerine çok düşündüm ve kurcaladım ama bence böyle.

Bende farkettim hepsini pek sanmıyorum ama olabilir

Küçük şeylerden çok fazla anlam çıkarmışsın.

yada sadece güllüoğlunun abd'de şubeleri vardır :)

bunlar hep israil oyunları :P

bunlar hep illumematinin oyunlari

yolsuzluk dedin ve birazdan ak gezenler gelecek, bu arada çarpıtma yerine gönderme kelimesi daha hoş olur.

turkish coffee diyor orda sadece türk kahvesi sakin ol :D

''Türk'' kelimesini yabancı bir dizide-filmde görünce veya duyunca bile mutlu olan ne güzel bir milletiz yav.

http://i.hizliresim.com/WnoL5E.jpg al burada direk turkey yazıyor :D

@bluEnchanter Merhaba Kardeşim Evet Haklısın Küçük Şeylerden Büyük Anlam Çıkarmış Ama Zaten Küçük Şeylerden Büyük Anlamlar Çıkartılmalı Bu Konuda Başlığı Açana Katılmıyorum Ama Sanada Katılmıyorum Admin Haklı :)

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık