"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Diziyi anlamayıp bırakan ve sonra kötü eleştiride bulunanlar...

yeni konu aç Diziyi anlamayıp bırakan ve sonra kötü eleştiride bulunanlar...

Bence sabırsız insanlar her bölüm büyük bir şey olmasını bekliyolar büyük ihtimalle diziyi izlerken olanları düşünmek yerine telefondan sosyal medyada geziyolardır dizi hakkında boş konusup duruyolar ama diziden hiç bir şey anlamıyorlar

Mal oldukları için .Onlara kalsa her bölüm site patlatır bi yeri soyarlar mermiler havada uçuşur

Yanlış anlama kardeşim ama hayatında 2-3 dizi izlemişsin burada millete laf atıyorsun. Beğenmek zorundalar mı? Eleştiremezler mi diziyi? İlla herkes sabırlı mı olmak zorunda kardeşim belki o eleştirdiğiniz insanlar sizden fazla dizi izlemiştir. 2-3 tane kaliteli dizi izlediniz hemen gelip dizi profesörü oldunuz sizi tebrik ederim.

hayatımda izledigim bütün dizleri sence burdan bu hesaptan mı izledim hesap ne zaman acık onu bile bilmiyorum diziyi begenmeyebilirler ama anlamadan begenmezlerse bu kendi ahmaklıkları olur sen sanırım anlamadın ki bu kadar yükseliyosun sana tavsiyem hep dizi izlemek yerine birazda kitap oku ozaman bazı şeyleri anlamaya başlarsın

Hahaha bana kitap oku dedi :D güldürme beni küçüklüğümden beri sürekli kitap okurum ben. Ayrıca evet siteye çok kolay bir şekilde eskiden izlediğin dizileri izledim olarak işaretleyebiliyorsun. Bu arada sana da tavsiyem azıcık yazarken imla kurallarına uy. Daha cümleye büyük harfle başlamayı geçtim noktalama işareti onu da geçtim "ğ" yerine "g" yazıyorsun ve bana gelmiş azıcık kitap oku diyorsun sende azıcık Türkçe öğren kardeşim.

Off reyis gömdün beni be o nasıl laf sokmaydı öyle imla kılavuzuna bakarak ağlıyorum çok acımasızsın çok ;(

Bütün yazılarıma bak sürekli dikkat ederim. Burada gelmiş dalga geçemezsin Türkçe bilmiyor diyen sendin kitap oku diyen sendin ne oldu? Daha yazarken bile büyük harf kullanmıyorsun burada haklıymış gibi gelmişsin dalga geçiyorsun. Tabi sizin seviyeniz anca küfürle laf sokmaları anlar kusura bakmayın o kadar alçalmadım.

Yani, herkesin anlayabileceği bir dizi değil, bırakabilirler kendi tercihleri. Ama şu bir gerçek ki bu kadar derin bir hikaye, böyle bir prodüksiyon, bütün oyuncuların nokta atışı olduğu bir kadro, kaliteli görüntü vs, böyle bir iş ortaya çıkarmak her babayiğidin harcı değil! Ortada bu kadar büyük bir emek ve daha ilk bölümden büyüyen bir kitlesi varken diziye çamur atmak çok saçma.

ya dizi efsane ve bence mükemmel de ama her ruh haliyle de izlenmiyor şu an yeni bölümü izliyordum beynim durdu çünkü çok sıcak hava ve hiçbirşey anlayamıyorum odaklanmadıkça ff tek kötü yönü bu sanırım

Kendini her şeyden soyutlayıp sadece bölüme odaklanırsan daha iyisi yok kesinlikle

Efsane zaten ona bir şey demiyorum beğenmeyenlere böyle eleştiride de bulunamaz kimse. Çekimlerine bakarsanız bütün kuralları daha filmin çekilişten yıkıyorlar. Elliotu kameranın ortalarına koymak yerine köşeye bir yere sıkıştırmaları vs. daha bunları bilmeden izliyor gelmiş burada beğenmeyenlere laf ediyor. Sherlock'u sevip de dizisini polisiye diye izleyemeyen kuzenim var benim adam polisiye izleyemiyor mesela.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık