"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Elliot - Tyrell

yeni konu aç Elliot - Tyrell

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sizce Tyrell de Elliot'un bi hayal ürünü mü? Kişilik bozukluğundan dolayı Tyrell de aslında Elliot'un kendisi olabilir mi ki.. 404 not found

Alakası yok çünkü Tyrell tek başına hem CEO ile konuştu (atılma konuşması) hem de Allsafe'in yönetici o adamla konuşmaya gitti yani elliot'tan bağımsız sahneleri var bu da onun gerçek bir kişi olduğunu gösterir. Babasıyla olan diyologlarda hep kendi de vardı. Babayı tek başına bir şeyler yaparken hiç göstermeler. Ayrıca adam vurmuyordur sanmıyorum :D

@izlebizdecom bok gibisiniz orosbu çocukları dizilab'ın yanında yarrak gibi kalıyorsunuz resmen bak bak amcık oğlu davetli demiş bi de götünü siktimin hazır scriptci piçi seni siktir git ananın amında havla buraları kirtetme orosbu evladı

Ben olay çözdüm.Aslında elliot siber dünya ile kafayı yeyip yatalak hasta olan bir genç.tyrell wellick ise o küçük akvaryumdaki siyah balık,bu yüzden tyrell hep siyah takım elbise giyiyordu ve hatırlarsanız balığın derisi aynı tyrell'ın saçı gibiydi.elliot tyrell weliiiiiick diye bağırıyordu o da sanki hooooop! diyomuş gibi düşünüyordu elliot.bütün olay bu gençler bu arada L&M ci tayfaya selamlar

bence darlene orosbu önüne gelene çaktırıyor elliot olsun tyrell olsun mr. robot olsun alayına ruh alemi insan alemi yaşlı genç lez trans alayına giriyo 2. sezonda bol bol amcığını açıp sikiş yapıcak bizde 31 çekerek izlicez

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık