"-seni öptüm. +biliyorum. ben de oradaydım." -the vampire diaries

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Finali anlamayan moronlara

yeni konu aç Finali anlamayan moronlara

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

WhiteRose sondaki saati çalan abi, devrimin yapılmasına yardım etti, kendi parasını nakite çevirdi ve böylece diğerleri servetlerini kaybederken o birşey kaybetmedi. Evil Corp CEO'su adamın rahatlığının sebebi bu, WhiteRose abimiz ona da anlatmış durumu ki o da parasını nakite çevirmiş.

Elliot devrimi yaptı zaten şizofren biliyonuz, şizofrenik sahnelerde Mr. Robot yine dünya sistemine, insanların hayat tarzına, teknolojinin insanları uyuşturmasına ve ünlü Big Mac'e gönderme yapıyor.

En son sahnede ki insanların hepsi farklı ülkelerin en zenginlerinden oluşuyor ve (emin değilim) WhiteRose abimiz onlara da paralarını nakite çevirmelerini söylemiş olabilir çünkü adamlar eğleniyor yani amk.

Kardeşim çölde vahasın sen ilk defa anlayan birini buldum. Bu arada ben de bir ekleme yapayım bu bölümle Angela artık kötü yani Evil Corp'un tarafında. Ayakmabı sahnesinde farkettiyseniz sinirlenip birden ayağa kalkıp Prada giyeceğim diyor. Prada da bildiğiniz gini şeytan prada giyer lafıyla özdeşleşmiş. Yani Angela kendini paraya sattı bir nevi.

@FromaNeuron hocam sen çok yanlış anlamışsın o şeytan prada giyer olayını.

@sadlord nesi yanlış kardeşim doğrusunu anlat bilelim ;)

@codecer Bu dediklerinin hiçbiri kesin değil. Moron kelimesini üstüme almayacağım. Son olarak o adam E Corp. un CEO su değil.

@codecer valla gayet hoş anlatmışsın ben bu whiterose abimize bayıldım

whiterose kadın değil mi

Bir moron varsa o da sensin :)

Herkes kafasına göre diziye bir şeyler biçmiş. Ki senaristin de yapmak istediği bu. @codecer belirttiklerinizin çoğu doğru olsa da son paragrafta yer alan nakite çevirme olayı benim aklıma pek yatmadı açıkçası.

oldu olacak son daki sahneyide ülliminat yei baglayarım dd

oo kardeşim çözmüşsün ya şimdi diğer izleyicilerin hepsinden üstünsün analarına da söv

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık