"insanlar hakkında olumlu düşünmek onları iyi biri yapmaz." -house m.d.

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Hani 2. Bölüm Hocam Unutmayın Çeviriyi Bu Dizi Kaçmaz

yeni konu aç Hani 2. Bölüm Hocam Unutmayın Çeviriyi Bu Dizi Kaçmaz

Reklam gibi olmasın ama bazı sitelerde 2. bölüm yayınlanmış TR altyazı yok sadece sizdende bekliyoruz :)

Valla merakla bekliyorum ama hala gelmedi :D

wait wait wait wait...

önemli olan tr altyazı kardeş yayınlanması önemli değil

Anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gerçekten tr altyazısı mı önemli vay canına okuduğunu anlayabiliyor musun kardeş sen ??????????

Reklam gibi olmasın ama bazı sitelerde 2. bölüm yayınlanmış [[TR altyazı yok sadece sizdende bekliyoruz]] :) bak kardeş bunu yazmışsın Tr altyazı yok ama sizdedende bekliyoruz şimdi gelmiş burda götlük yaparsan olmaz

Dur özet geçeyim başka sitelerde ingilizce altyazı yayınlandığı için millet doğal olarak yayınlanan yeri bekliyor şimdi ben bu siteye üye olmasaydım giriş yapsaydım bakıcamtım 2. bölüm yayınlanmamış a sitesine bakıcaktım ingilizce altyazı yayınlanmış vay anasını şimdi tr altyazıda yayınlanır diyip o sitede beklerim. Aynısını sende yaparsın bu yani bu kadar basittttttttttttt

tamam ikimizde kusura bakmıyalımda senin profil foton niye dönüyo

Kusura bakma kardeş özür dilerim sert çıktım biraz hakkını helal et

yok asıl ben sert çıktım ama sinirledim o yüzden : D sen kusura bakma

öyle şey olur mu ilk ben başlattım kardeşim sen kusura bakma asıl valla bak içimde kalır rahat gezemem hakkını helal et kusura bakma özür dilerim

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık