"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Herkes Evil Corp'un adının "Evil" olmdığının farkında dimi?

yeni konu aç Herkes Evil Corp'un adının "Evil" olmdığının farkında dimi?

Bu benim teorim ama teori de değil yani bu böyle kefıjfe.
Farkındaysanız ilk bölümde ilk olarak Elliot bize onu "E Corp." olarak tanıtıyor. Daha sonra da onlar şeytani, onlar gerçek anlamda, "Evil Corp" diyo. Ve sadece Elliot'un bulunduğu sahnelerden şirketin adını "Evil" olarak duyuyoruz. Herkes bunun farkında dimi? Sadece ben değilim dimi? Tm.
Mesela Angela ve Terry Colby'nin konuşma sahnesinde Terry ona işe teklif ederken Angela, "Nerede?" diye soruyo, Terry sadece, "En sevdiğin yerde." diye cevap veriyo. Ayrıca ilk bölümde Elliot binadan dışarı baktığı zaman bir binanın üzerinde E Corp reklamı görüyor ve o binada "Evil" değil, ondan daha uzun bişey yazıyo. Sonuna kadar dayandıysanız tşk.

evil corp. diye bir şirket ismi olması zaten mantıksız - 'evil ' kelimesinin anlamından dolayı - şirketin adı E corp direk ( bildiğim kadarıyla açılımı yok )

bu arada sonunda E değil ondan uzun bir şey yazıyor demişsin .. merak ettim sonunu bidaha izleyeyim bi

Aaaaaaaaa!!!1!1!1!1!1!!1!1 Kardeşim yav nasıl çözdün bunu ya? 2 aydır o şirketin adını bulmaya çalışıyordum valla çok zeki adammışsın bir çırpıda buldun.

@FromaNeuron tşk :D

Bence herkes evil corp olmadığını biliyor dostum ama merak ettim E ile alakalı ne olabilir diye şirket sahiplerini bi tanısak çok c# bişe olacak..

Electronic Corparation işte

adının niye böyle olduğunada gelirsek parayı dijital yaptıkları için "electronic"

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık