"geçmemize izin ver yoksa kendimi vururum!" -doctor who

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Mr.Robot 3.Sezon onayı aldı.3 sezondan neler bekliyorsunuz arkadaşlar?

yeni konu aç Mr.Robot 3.Sezon onayı aldı.3 sezondan neler bekliyorsunuz arkadaşlar?

MR. ROBOT'A 3. SEZON ONAYI GELDİ

12 sezonluk ikinci sezonunun ikinci yarısına geçtiğimiz şu günlerde USA Network'ten beklenen açıklama geldi ve Mr. Robot resmi olarak 3. sezon onayını aldı. Yeni sezon bölümlerinin 2017 senesi içinde ekranlara gelmeye başlayacağı duyuruldu.
Son dönemin en çok dikkat çeken ve hakkında konuşulan dizilerinden biri olan Mr. Robot, geçtiğimiz günlerde sonuçları duyurulan 32. Television Critics Association Awards'ta (Televizyon Eleştirmenleri Birliği 2016 Ödülleri) en iyi yeni program ödülünü kazanmayı başarmıştı.
Dizi, ayrıca 18 Eylül'de Jimmy Kimmel'in sunumuyla Los Angeles Microsoft Tiyatrosu'nda gerçekleşecek Emmy Ödülleri organizasyonunda 6 dalda adaylık kazanmayı bildi. Bu adaylıklar arasında en iyi drama ve aktör (Rami Malek) kategorileri de bulunuyor.

Evet arkadaşlar 2.Sezon 9.Bölümü de izledik kaldı 3 bölüm.
3.Sezondan neler bekliyorsunuz neler olabilir? Daha çok şaşıracakmıyız yoksa.

Finale kadar daha çok cevapsız soru birikiceğini düşünüyorum.

2.sezondan ne oldugunu anlamadıgımiz için 3. sezondan bişey beklemiyorum .d

artık 10 bülüm birini salak gösterip son bölümün son saniyesinde gandırdım aslında böyleydi demesinler tamam ilk başlarda herkeste şok etkisi oluyordu ama sıkmaya başladı :@

Bu sefer 1.Sezon ve 2.Sezonu birleştircekler daha fazla hackerlık ve daha fazla dram olacak gibime geliyor çünkü 2.Sezon nerdeyse bilgisayar başında oturan Elliot'u görmedik. O değilde Elliot öldü mü acaba????

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık