"sevdiğin bir insana seni seviyorum demek bu kadar zor olmasaydı keşke." -how i met your mother

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Sezon finalinde Tyrell'ın kaybolması ile ilgili !

yeni konu aç Sezon finalinde Tyrell'ın kaybolması ile ilgili !

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi sezon finalinin büyük bir kısmı Elliot'ın Tyrell'ı araması ile geçiyor. Hatırlarsanız Elliot, Tyrell'ın eski iş yerine gittiği zaman orada fsocity maskesi takan biri televizyondan konuşma yapmıştı. İşte tam burada dikkatli baktığımızda maskeyi takan kişinin Tyrell olduğunu anlıyoruz çünkü gözler Tyrell'ın gözleri.
Elbet bunu fark eden vardır aramızda ben sadece dikkat etmemiş olanlar için yazdım.

Yüzünü görmeden tamıyamassın kardeşim abartma o maskeli adamın gözleri önceden de aynıydı. Hani o kişi Tyrell değldir demiyorum ama sen sadece nerede olduğunu merak ettiğin için olabileceği bir yer düşünüp kafadan sallamışsın.

edL

@FromaNeuron Hocam tabi ki kesin diyemem belli olmaz ama beni asıl kıllandıran o sahnede ( 17:57 dakikasında) gözlere çok fazla yakınlaştırması. Normalde bu kadar dikkat edilmezdi gözlere ama o anda baya odaklandı oraya

ben bir ara o maskenin ardındakinin kadın olabileceği fikrine kapıldım. Ters köşe etmeyi seven bu dizi için alternatif bir seçenek bu da.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

o maskenin altında bence Elliot var çünkü göz rengi aynı ama tabiki sadece renge göre böyle bir yorum yapamam bide fsociety deki zenci de Elliot u kast ederek "liderimiz" diyordu bir hacker topluluğunda bildirileri liderin yapması bence gayet mantıklı

@codname hocam katılıyorum elliott un saçları kısa dikkat ettiysen maskenin yanlarından hiç saçla alakalı bişi görünmüyor bunun için mr robot olamaz (zannetmiyorum) tyrell ise alakasız çünkü yine aynı adam progpaganda yapıyor. geriye tek elliott kalıyor hatta son bölümde iyice gözümüze gözümüze soktular maske sahnesini...

Arkadaşım konuların başlığını spoiler yapmanızı gerektiren ne ? Aynı konuya başka başlık koyun amk

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık