"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > Teoriler Teorilerr..

yeni konu aç Teoriler Teorilerr..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

(Hapishane/Tımarhane Teorisi)
Bir masa , bir defter ve internet baglantisi olmayan kucuk bir oda.Kalkma ve yatma saatini -kapi araligindan- soyleyen gardiyanvari/hemsirevari bir anne , kesin yemek saatleri 8.00 12.00 18.00 , hergun saat 10’da ev islerine yardim ediyor?!, hergun saat 14.00 de basketbol maci izliyor spordan nefret etmesine ragmen. – hapisanede/rehabilitede serbest zamanda yapilan aktivitelerden biri – , 2 haftada bir grup gorusmesine gidiyor – hapisane rehabilitasyon – , Gideon ile gorusmesi hapisane gorusmesine benziyor.Birbirlerinden ayri ve izoleler , Gideon sesini yukseltince donup Elliot’un annesine bakiyor sanki gardiyanmiscasina/hemsireymiscesine , Joey surekli konusan hucre/oda arkadasi , bolum sonuna dogru Darlane’e Elliot sorulunca `Onemli degil` cekiyor.Halbuki ilk sezon Elliot’u cogu yerde ikna edip her kosulda arkasindaydi.Ayrica Darlene’nin agladigi bir sahne var akilli evde durup dururken , Elliot’u kaybetmiscesine agliyor.
~Alıntı~
-Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

olabilir ama bu diziden hiç bir şey anlamak mümkün olmuyor...

Bu diziden sadece bir şey anladım bir olayın sonuna gelmeden her şey olabiliyor .
Fakat çok isabetli hatta Elliot'un bu sezon konuşkan olmamasının sebebi de herkezin Mr. Robot gibi hayali olabilmesinden şüphelenmesi olabilir.Eğer onlarla konuşursa yavaş yavaş Mr Robot 'un farklı bir yüzle kendini ele geçirmesinden korkuyor olabilir.

iyi yakalamışsın. bundan daha iyisini yapamazlar :D

Türk dizileri gibi olur :D çok mantıklı...

Helal lan sana :d

hahaha doğru çıktı :D

Yönetmen ve senarist 6. bölümde gram açık bırakmamış yapabiliceğimiz tek şey teori üretmek ve üretilen çoğu teorilerde saçma oluyo , ama bu teori gerçekten sağlam ve 8. bölümün teaserinde elliot un dışarı saldıklarını görüyoruz hapisten çıkıyo yani :D

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık