"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf

Mr. Robot tartışma forumu

Tüm Forumlar > Mr. Robot > üretilmiş olmak için üretilen teori

yeni konu aç üretilmiş olmak için üretilen teori

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bi teorim var kulağa mantksız gelebilir ama bence olay şöyle:
eliot ilk bölüm bizi, hayali arkadaşını, yarattı. ve biz dizide ne var ne yok gördük, aslında hayali arkadaşlar yaratıcılarının yanından ayrılmaz, onlara bağlılardır, değil mi? Biz değildik, biz herkesin yanındaydık, biz her yerdeydik, biz her şeyi gördük. -Tanrı falan demeyin sakın dafashflskerıhfle-

peki... ya asıl şizofren bizsek ve her şeyi biz, kafamızda, yaratmışsak? başta eliot'ı?

Neden olmasın?

***Lütfen, "bu bir dizi, tabi ki her şeyi görürüz," tarzı şeyler demeyin bu sadece benim teorim.

****Neden böyle bir teori bilmiyorum ama dizi beni de paranoyaklaştırdı dlkjgghfgufjmkklşgtt

******Açlık kafama vurmuş ya da çalışmaktan beynim sulanmış olabilir, yargılamayın lmöljkdlkhehroehşs

*Elliot

bence mantıklı yani olabilir neden olmasın hfhhfhdhdh

bonzai kafası :)))

gameofsherlockvinci ofpjhiljbşkşvkcşlhkğptfgoıyhgpğhkşl

Bu düşünceler iyi bir izleyicinin düşüneceği şeyler o yüzden fikrin mantıklı :D Dizi zaten beyin bulandıran ve yakan bir dizi olduğu için heran herşeyin olabilmesi gayet doğal

Son bölümde beynim alev aldı anakartlar paramparça oldu beynim ters döndü bu teoriyi üretmen normal bişey ben şahsen kendimden bile şüphe duydum hatta bi an beni hanginiz yarattı lan diyesim geldi yani bu teoriye göre elliotun hayali arkadaşı bizsek o birilerini yarattıysa biz başkaysak o izleyiciyse tanrı elliot falanmı yada angela bizim sevgilimizmi yoksa angela bizimi aldattı yada biz angelayımı seviyoruz yada elliot bir kırkayakmı ? üllümünati wasted !11!1!!1!1

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık