"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf

My Mad Fat Diary tartışma forumu

Tüm Forumlar > My Mad Fat Diary > Başlıyım mı Önerir misiniz ?

yeni konu aç Başlıyım mı Önerir misiniz ?

1.Bölümün yarısına kadar dayanmıştım o anki ruh halim iyi değildi bırakmıştım.Şimdi bakınca popületisi türkiyede cok fazla değil ama seviliyor neden sevildiğini öğrenmek isterim açıkcası önerir misiniz gençler :D

başlıyım mı izlemeye pişman olmam demi ? :D

Kesinlikle olmazsın fazla eğlenceli bazı yerler ağlamak falan isticeksin zaten bölumler oldukça kısa 12 bölum 9 saa bile etmiyo izlemeye değer

güzel 1.bölümü izledim yeni sende izle anlarsın güzel olduğunu :)

evet izle

kesinlikle izlemen lazım bence çok güzel zaten izlerken neye uğradığını anlamadan bitecek ..

kesinlikle izlemen lazım bence çok güzel zaten izlerken neye uğradığını anlamadan bitecek ..

izlemeye başladıktan sonra sarıyor ya :D en azından 3-4 bölüm izle, herkesin hoşuna gidecek bi dizi gibi değil pek...

son sezon hayal kırıklığına uğratsa da muhabbetinden geride kalma, izle derim ben

2 sezon izle bırak. 3.te diziden soğuyorsun

Her diziye şu konuyu açma k.. ergeni.

3. sezonu izlemesin başlamayı düşünen hiç kimse, 2yi bitirip bırakın her şeyi güzel hatırlayın :))
Şaka maka üçüncü sezon akıma geldiğinde böyle TEPEMDEN TEPEMDEN SİNİR GELİYO AY BAK YİNE DELİRDİM BOK ETTİLER DİZİYİ

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık