"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

Narcos tartışma forumu

Tüm Forumlar > Narcos > Altyazı İngilizce Değil

yeni konu aç Altyazı İngilizce Değil

Hangi dil bilmiyorum ama 2. bölümün altyazısı İngilizce değil.

İngilizce olsa izleyecek miydin?

hahahah verdim şukunu bin

Altyazısız da izliyorum şu an. Ama önyargınla sana hayatta başarılar :)

Merak etme bende altyazısız izleyebiliyorum emin ol herkes farkında 2. bölümün altyazısının ingilizce olmadığını buraya konu aşacağına gitip bölümün altındaki HATA BİLDİR butonuna basardın. Sana da aptallık dolu hayatında başarılar dilerim.

"İngilizce olsa izleyecek miydin?" ... işte böyle bir toplumuz biz de. Adam gayet mantıklı bir şey söylemiş, ingilzice altyazı ingilizce değil. Şimdi diziyle alakasız yorum yapmaktan bir hafta daha ban yerim muhtemelen, hadi hayırlısı.

İngilizce olsa izleyecek miydin diyip cevabını alınca nasıl da çirkinleşmiş. Aptal olman sıkıntı değil ama aptal olduğun halde altta kalmamak için iyice boş konuşmak kabul edilebilir bir şey değil

lan spastik adam ing altyazi yok demis sen niye atarlaniyon durup dururken.

Sizde okuma özürlülüğü var yazdıklarımı tekrar okuyup anladıktan sonra yazı yazarsanız cevaplayacağım.

Belki ingilizcesini geliştirmek için ingilizce alt yazı ile izlemek istedi. Bunu da burada belirtti herkes görmüş oldu. Hata bildir butonuna da basıp basmadığını da bilemezsin. Son olarak da aptallık bunun neresinde anlatır mısın ?

Hahah babam beni bu kadar korumadı, yürüyün be :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık