"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

Narcos tartışma forumu

Tüm Forumlar > Narcos > Narcos bi bakın derim

yeni konu aç Narcos bi bakın derim

BEYLER BAYANLAR ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM Kİ BEN DİZİYİ 2 TARAFLI İZLEDİM BİRİNCİSİ PABLO İKİNCİSİ İSE NORMAL HALK ŞİMDİ PABLONUN YERİNDE OLSANIZ SANKİ SİZ KAÇMİCATINIZ ÜLKEYİ BOMBALAMICAKTINIZ İKİNCİ TARAFTAN BAKINCADA DURUM TAM TERSİ ŞİMDİ PABLOYU SEVENLERİN AMK DİYEN ARKADAŞ SENİN IRZINI NEFSİNİ SİKERİM ADAM GİBİ DUR KİMSENİN BU FORUMDA KÜFÜR ETMEYE HAKKI YOK BENDE DAHİL AMA SENİN AMK

amınakoydum siktir git türkçe öğren önce

Pablo escobar evlendiğinde kendisi 26 eşi ise 15 yaşındaydı. Escobar'cı ergenlere duyrulur.

Adamlar 10 Bölüm 'lük Sezonu Çekip Hepsini birden yayınlıyor 3. Sezon Nasıl Olcak Çok Merak Ediyorum #Escobar Olmadan Nasıl Devam Ettirecekler Hikayeyi. Bekliyoruz .

Uyuşturucu baronu Heisenberg bile bu kadar uzun tutulduysa Dünya'yı sallayan bu adam bu kadar kısa tutulmamalıydı bro.

Ama Escobarı öyle bir oynamışlar ve anlatmışlar ki ister istemez seviyosun adamı:)

ölünce üzüldüm amk. ama bunda adamı hiç parasını yerken göremedik hep kaçarken izledik bunun etkisi büyük normalde adam hayatının son 2 yılında felan kötü durumda kalıyor

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık