"insanlar hayatın boyunca kim olduğunu söyleyip duracak. yapman gereken onlara ben buyum demek." -once upon a time

Narcos tartışma forumu

Tüm Forumlar > Narcos > Pabloya sempati

yeni konu aç Pabloya sempati

duyanlar tamam anlıyoruz size eğlenceli geliyor bu işler fakat bu pablonun şuan Türkiye'de ki terrorist başlarından farkı yok biraz empati kurarak izleyin şu diziyi

Herkes empati yapıyor zaten ancak dizinin bakış açısı pablo escobarı yansıttı için sempati kurulmadan edinilmiyor ben mesela escobar degilde gustavo reis'e sempati duyuyordum az önce öldurduler :(

yüceklaus lan senin yüzüne spoiler yedim olum spoiler tuşu var lan basın şu tuşa yeter lan

Bence Pablo'ya değilde herkes aslında Wagner Moura'ya sempati duyuyor.Adamın oyunculuğu gerçekten müthiş.Şu videoyu günde 1 kere izlemeden yapamıyorum https://www.youtube.com/watch?v=HdCvg17P6FU

kardes sanane amq. adolf hitler hakkında da hala sempati duyanlar var. deniz gezmise var. che guevara'ya var. o zaman da bile pablo öldüğünde 25 bin kisi cenazesine katılmıs. hayat gorusunu ınsan kendısı secer doğrudur, yanlıstır tartısılır. bu senı ne ılgılendırıyor

oyuncunun sempatik bir tipi var ondanda olabilir tabi gerçi ben adamı ömer çelakılmıydı neydi ona benzetiyorum :)
bide sürekli kemerli pantolonunu çekmesi :)

ömer çelakıl asdadjajfnshdf aynısı aq

Evet çocukların eline silah verilmesi falan boktan bi durum ama 0ndu isimli arkadaşında dediği gibi pablo resmen dizide 2. kötü adam ilk sezonun bi bölümünde adam " Sana amacımın gerçekten fakirlere yardım etmek olduğunu söylesem bana inanırmıydın ? " demişti amacı gerçektende fakirlere yardım etmekti başbakan olma hayali amerikan elçisi ve diğer amerikan polisler tarafından resmen bok yoluna sürüklendi o hayalinin bi anda yok olduğunu görünce ister istemez sempati duydum :d çünkü o an pablonun yerinde olsaydım orda bütün elçileri hakimleri başbakanı falan sıraya dizer tarardım aq

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık