"sorsan ikimizde maviydik ama birimiz deniz, birimiz gökyüzü. anlatabildim mi?" -dexter

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > - ESKİ SEZONLA AYNI TAT VERMİYOR DİZİ

yeni konu aç - ESKİ SEZONLA AYNI TAT VERMİYOR DİZİ

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ESKİ SEZONLAR DAHA MI GÜZEL Dİ SANKİ? YOKSA BANA MI ÖYLE GELİYOR? DİZÖİ ARTIK ESKİ BİR TAT BIRAKMIYOR DİĞER SEZONLARDA FARKLI KARAKTERLERİN FARKLI HİKAYELERİ VARDI. BU SEZONDA İSE YARDIMCI KARAKTERLERİ PİNOKYO ONUN BABASI RED.. VE DAHA BİRÇOK KARAKTERLER ŞİMDİKİ SEZON SIKMAYA BAŞLADI HEP AYNI HEP AYNI KARAKTERLER. HA ALAADDİN VAR ONA LAFIM YOK AMA ESKİ SEZONLAR DAHA MI GÜZELDİ NE?

YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN:

BU SEZONDA İSE YARDIMCI KARAKTERLERİ PİNOKYO ONUN BABASI RED..derken eski sezonlarda sıkça görürdük ama şimdiki sezonlarda neredeyse görünmüyorlar

Aslında şu ana kadar benim bir sorunum yoktu fakat 5.sezondan sonrası beni de sıkmaya başladı. 6.sezonda işlenen her şey bana çok zorlama geliyor açıkçası, artık her ne kadar istemesem ve içimi acıtsa da 7.sezonda daha fazla kabak tadı vermeden OUAT dizisine yakışır güzel bir final yapmalarını bekliyorum...

hepinize teker teker katılıyorum dediğim gibi dizi eskisi kadar tat vermiyor 1x1 deki izlediğim heyecanla izleyeyemiyorum

sebebi ufaklıgın buyurken mutasyona ugrayıp asırı cırkınlesmesı :D

İlk başladığımda ara vermeden 10 bölüm falan bitirmiştim arka arkaya ama şimdi izlerken sıkılıyorum. Bu yüzden ya toplanmalılar ya da bitirmeliler bence.

Bencede dizi eski tadını ve havasını kaybetti. Bu sezon final sezonu galiba değil mi? Ya da gelecek sezon final?

bazı dizileri gerçekten tadında bırakmak gerekiyor.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık