"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins

Once Upon a Time tartışma forumu

yeni konu aç 7. SEZON

Arkadaşlar yeni sezon tanıtım fragmanı hakkındaki düşünceleriniz neler?
Benim şahsen içimde bir burukluk oldu.

yaw ben de bugün bi yerde reginanın olduğu bir fotoya denk geldim merak ettim bu ne diye siteye bakayım dedim dizi devam ediyor yazısını görünce çok şaşırdım.. final yapmamış mıydı dizi?

Ben bayıldım 7. sezona, Snow-Charming ilişkisinden oldukça sıkılmıştım.Alice de renk katmış

7. sezonu izlemeyi uzun zamandır erteliyordum. Daha yeni ilk bölümü izledim ve yeni karekterlerin oyunculukları 6 sezondaki küçük-büyük rol almış tüm oyuncuları mumla aratıyor ama buna rağmen senaristler kötü bir iş çıkarmamış. 6 sezona nazaran biraz sıkıcılaşmış olsa da dizi hala kendini izlettiriyor

Emma bu sezon yok. Ben hatırlamıyorum ölmüşmüydü?

emma storybrook ta

sırf para için çekilmiş bir sezon her güzel şeyin bir sonu vardır deyip 6. sezonda final yapmalıydı dizi :(

ilk 2-3 bölüm garip geliyordu ama izledikçe sarmaya başladı. yenilerden de sağlam karakterler var. kaptanı daha çok görüyoruz güzel olmuş.

Her ne kadar başta burun kıvırsamda esasen mükemmel bağlanan hikayeler ve karakterler görüyoruz. İzlenmesi gereken bir sezon olarak görüyorum ve bence şans verilmeli. Eskiden alıntılar ise hüzünle karışık haz veriyor. Küt 2-3 karakter için dahi izlenir :=)

hemen hemen tüm yorumları okudum bu sezonla ilgili ön yargı ile başlayan herkes şuan heyecanla bekliyor evet diğer sezonlar kadar mükemmel değil ama senaristler iyi iş çıkartmış

7. SEZONU RUMPLE VE ALİCE İÇİN İZLEDİM ŞAHSEN

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık